Poprzedni artykuł: Ch...owa Pani Domu pokazuje życie takim, jakie jest. Bez filtrów. WYWI... Następny artykuł: 5 pytań, które wstydzisz się zadać u ginekologa

Czy zgodzisz się na zdradę? Sprawdźcie, kto nie ma z tym problemu

Kobieta, , tagi: zdrada małżeńska
Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której Wasz partner zgadza się, abyście sypiały z innym mężczyzną? Okazuje się, że takowych nie brakuje.

Często mówi się, że zdrada jest równoznaczna z zakończeniem związku, jednak nie dla wszystkich. Okazuje się bowiem, że kiedy zaczynają się problemy z życiem erotycznym, zarówno panowie, jak i panie są w stanie pozwolić swojej drugiej połówce na zdradę. Mówią o tym badania.

Firma OnePulse wzięła pod lupę grupę 1000 Brytyjczyków w przedziale wiekowym 16-65 lat. Zapytano ich oczywiście o to, czy pozwoliliby swojemu partnerowi/ partnerce na zdradę.

Zobaczcie także:  Dlaczego ludzie w szczęśliwych związkach zdradzają? 

Okazało się, że 18% badanych bez problemu zgodziłoby się na jawny romans. Jednak dużo bardziej zaskakujący jest fakt, że aż 7% z nich wręcz by zachęcało swoją drugą połówkę do takiego kroku. Zapewne zastanawiacie się, jak to możliwe. Czynnikiem determinującym taką decyzję byłoby niesatysfakcjonujące życie erotyczne w związku.

Jak sytuacja wygląda z drugiej strony? Ile osób po pozwoleniu partnera skorzystałoby z okazji do zdrady? Otóż aż 21% badanych przyznaje, że skorzystałoby z takiego przyzwolenia. 

Pojawia się więc pytanie, czy życie erotyczne staje się ważniejsze od miłości i wierności? Co o tym sądzicie? Może warto najpierw spróbować urozmaicić współżycie drobnymi eksperymentami? 

Zobaczcie także:  Jak osiągnąć orgazm? Porady forumowiczek Wizaz.pl

zdjęcia: Fotolia

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 14:19

Zobacz także

Nasze propozycje