Poprzedni artykuł: Czy kobiety wierzą we własne piękno? Następny artykuł: Anja Rubik wystąpiła w teledysku Mary Komasy

Czym poprawić sobie humor? Propozycje forumowiczek Wizaz.pl

Gorszy dzień może przyjść w najmniej odpowiednim momencie. Abstrahując od skrajnych sytuacji, zwykle najlepiej zadziałać w myśl powiedzenia „mała rzecz, a cieszy”. Czym na co dzień poprawić sobie humor? Z propozycjami nadchodzą użytkowniczki naszego forum.

Czym dzisiaj poprawiłaś sobie humor – dokładnie takie pytanie przed kilkoma laty zadała jedna z forumowiczek. „Podzielcie się swoimi pomysłami na gorsze dni. Ja po niezbyt udanym dniu trochę poćwiczyłam, zmęczenie dało świetny efekt na zły nastrój. A przed chwilą po długim stosowaniu jasnego lakieru na paznokciach zaszalałam z pomarańczą. Coś w tym kolorze jest bo samopoczucie mam lepsze” - napisała kleo_4.

Wątek rozwija się do dziś, a pomysłów na szybką poprawę nastroju z pewnością użytkowniczkom naszego forum nie brakuje. Czym poprawiacie sobie humor? „Aktualnie babskie czytadło z biblioteki „Klub Perskich Pikli” S. Dallas. Jak czytam o kobietach w USA w latach 30. i ich harówce na farmie, to mi lepiej” - przyznała Jik. Jak się okazało, wiele z nas w błogostan wprowadziłby po prostu spacer na plaży czy... sen.

Zobacz też: Tygodniowy horoskop urodowy

Niekiedy pomaga nam samo to, że się wyśpimy, kiedy indziej wystarczy dobra kawa z likierem kokosowym od rana. Solidnej dawki endorfin dostarczają nam też zabiegi pielęgnacyjne, domowe SPA, spacery z psami, słuchanie muzyki, seks, czas spędzony z ukochanym oraz treningi. „Deszcz za oknem totalnie popsuł mi plany (miałam plany, aby wsiąść na rower, pojechać nad rzekę i się opalić!). Zatem, aby chociaż trochę poprawić sobie humor wsiadłam na rower stacjonarny, zrobiłam 30 km i... padam na twarz. Ale za to humor się poprawił, bo mam świadomość, że przez pedałowanie tu i ówdzie ubędzie mi cm” - napisała niegdyś myCocaine.

Jak jeszcze poprawić sobie nastrój? Dla wielu forumowiczek niezawodne są też słodycze i zakup nowych książek. Niekiedy pomaga nawet zrobienie porządku w szafie, które działa oczyszczająco. Po powrocie z pracy warto zafundować sobie dobry obiad i odprężającą kąpiel. Jeśli lubicie piec, wypróbujcie nowych przepisów na pyszne bułki czy chleb bananowy. A kiedy i to nie zdaje egzaminu, pozostaje to, co oczywiste – zakupy, nawet te drobne, w secondhandzie lub w drogerii.


Ogromną siłę mają ponadto małe zmiany we wnętrzach. „Kupiłam dwa ozdobne kartony i zrobiłam porządek na szafie. Po czym kupiłam ozdobny papier i obkleiłam pudełko, które na tej szafie znalazłam” - napisała użytkowniczka pieknykoniec. „Obkleiłam szafkę nocną, tak by pasowała mi do mebli i teraz cieszy me oczy” - wspomniała innego dnia. Jej pasje podziela także inna użytkowniczka. „Znalazłam w piwnicy starą, dużą, drewnianą skrzynię, którą wyszlifowałam, pomalowałam i mam całkiem fajny, „nowy” mebelek do pokoju” - pochwaliła się myCocaine.

Zawsze można też... zajrzeć do nas. „Dziś humor poprawiłam sobie wejściem na wizaż” - napisała jakiś czas temu przytulanka87. Użytkowniczka isabelka00 pokłada z kolei wielkie nadzieje w małej dawce kofeiny. „Na co dzień to kawa z mlekiem jest doskonała na wszystko” - stwierdziła. Wiosną warto też skorzystać z coraz dłuższych dni i rozkoszować się piękną pogodą. „Objechaniem na rowerze całego miasta i pięknym widokiem zachodu słońca na zakończenie wycieczki” - podpowiada myCocaine.

Czasami zapominamy, że szczęście dnia codziennego tkwi w małych rzeczach. A zatem wysypiajcie się, poświęćcie trochę czasu pupilom, nie odmawiajcie sobie seksu, zwracajcie uwagę na to, co jecie, a jeśli macie jeszcze lepsze pomysły na poprawę nastroju, podzielcie się nimi na forum.

Czytaj też:  Czerwona szminka na ustach gwiazd. Niepodważalna kobieca broń

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 12:39

Zobacz także

Nasze propozycje