Poprzedni artykuł: Moda na nagie selfie podbija internet! Ale czy wyzwanie #OneFinger to... Następny artykuł: 5 rzeczy, które sprawią, że on będzie miał ochotę na seks (masz je w d...

Pokaż, jak bardzo zależy Ci na bliskiej osobie i... podaruj jej prezent DIY! Ale ten jest naprawdę wyjątkowy :)

Kobieta,
,
, tagi: prezent, prezent dla kobiety, DIY
Gwiazdkowe prezenty nie muszą być drogie, a upominki DIY nie muszą być tandetne. Zobacz, jak zrobić uroczy prezent dla bliskiej osoby.

Najlepsze prezenty to te... zrobione własnoręcznie. Jeśli chcesz pokazać przyjaciółce, mamie czy siostrze jak bardzo są dla ciebie ważne, mamy pomysł na idealny prezent. Wręcz im słój cytatów. Wykonanie go nie jest trudne ani czasochłonne, a jest to prezent, który będzie cieszył jeszcze długo po świętach.

Czym jest słój cytatów? To nic innego jak ozdoby pojemnik pełen sentencji czy waszych wspólnych wspomnień. Obdarowana osoba, kiedy ma gorszy dzień, może do niego sięgnąć i wylosować karteczkę z cytatem - ta motywująca myśl na pewno podniesie ją na duchu :).

Prezent wykonasz w 5 prostych krokach:

1. Zbierz cytaty czy motywujące hasła, wydrukuj i potnij na paski. Możesz też napisać je odręcznie.

2. Zwiń każdy cytat w mały rulonik.

3. Przygotuj ozdobne naklejki z instrukcją obsługi. Możesz je wydrukować na samoprzylepnym papierze.

4. Do słoika wsyp drobne ozdoby w kolorze pasującym do wystroju wnętrza obdarowywanej osoby. Wypełnij słój do pełna rulonikami z cytatami.

5. Zakręć słoik i dodaj ozdoby. Może to być kokarda lub sznurek z przywiązanymi małymi bombkami.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak wykonać słój inspiracji oraz znaleźć jeszcze inne pomysły na prezenty DIY, zobacz wideo przygotowane przez Vasseur Beauty.

Zobacz też: Najnowszy trend - kosmetyki DIY

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:05

Zobacz także

Nasze propozycje