Poprzedni artykuł: Bransoletka ułatwiająca zajście w ciążę. Czy to w ogóle możliwe? Następny artykuł: Zależy Ci na dobrych relacjach z partnerem? Tego słowa unikaj!

Dakota Johnson, gwiazda „50 twarzy Greya”, bez makijażu

W świecie wypełnionym filtrami i retuszowanymi zdjęciami każda fotografia gwiazdy bez makijażu urasta do rangi dużego wydarzenia. Choć niektórym może to wydawać się dziwne, niejedna celebrytka publikacją selfie bez make-upu zaskarbiła sobie sympatię większej liczby internautów niż pięknymi zdjęciami z sesji dla magazynów mody. Teraz kolejna aktorka postanowiła podzielić się fotografią bez make-upu.

Dakota Johnson pracuje obecnie na planie ekranizacji „Ciemniejszej strony Greya”, co oznacza, że ma za sobą intensywne dni i nieprzespane noce. Aktorka pokazała, że praca przed kamerą już dała jej w kość. Jej selfie można wszak pokochać nie tylko za brak makijażu, ale i rozbrajającą uczciwość. Zdjęcie opublikowane przez Dakotę Johnson jest prawdziwe jak mało które selfie spośród wstawianych na Instagram do tej pory.

Słodki odcień wyczerpania pod oczami to tylko jedna z rzeczy, na które zwraca uwagę aktorka. Dakota Johnson nie owija w bawełnę – praca do późnej nocy sprawia, że wygląda jak siedem nieszczęść. Dobrze wiedzieć, że aktorki nie opuszcza jednak poczucie humoru.

When the carpet matches the drapes AND the sweet hue of exhaustion under your eyes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dakota Johnson (@dakotajohnson)

Źródło

Zobacz także:  Na planie "Ciemniejszej strony Greya" - zdjęcia zza kulis!

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 10:03

Nasze propozycje