Poprzedni artykuł: Damian Kordas na co dzień walczy z poważną chorobą Następny artykuł: Viki Gabor zwyciężyła konkurs Eurowizja Junior! Czy to początek wielki...

Damian Kordas podpadł fanom? Niektórzy mają żal do zwycięzcy "TzG'

Zwycięzca 10. edycji "Tańca z gwiazdami" zaliczył drobną wpadkę. Pośród gratulujących mu wygranej internautów znalazł się ktoś, kto mu tego błędu nie może wybaczyć...

To pewnie jeden z najlepszych weekendów życia Damiana Kordasa! Po tym jak w piątek zdobył ze swoją partnerką Kryształową Kulę uczestnik programów "Master Chef" i "Agent Gwiazdy" może się nareszcie zrelaksować i cieszyć wygraną. Chociaż jeden z komentarzy na Instagramie może mu popsuć humor... Okazało się bowiem, że wśród komplementów i gratulacji znalazł się jeden wpis surowo oceniający zachowanie zwycięzcy "Tańca z gwiazdami". Zasadnie?

Damian Kordas skrytykowany za pominięcie fanów

Krytyczny komentarz został zamieszczony pod postem, w którym Damian obszernie dziękował wszystkim, którzy jego zdaniem przyczynili się do jego wygranej w show Polsatu

Kochani, to co się wydarzyło jest niesamowite. Emocje, które wczoraj mi towarzyszyły są nie do opisania. Wydaje mi się, że żadne słowa tego nie opiszą, trzeba to przeżyć, żeby to poczuć. Janja Lesar, nie ma słów, żeby opisać jak bardzo Ci dziękuję. Moje życie zmieniło się na maksa i w większości właśnie dzięki Tobie! Zasłużyłaś na tą wygraną jak nikt inny! Cieszę się, że pojawiałaś się w moim życiu i zostajesz w nim jako cudowna – napisał Damian na Instagramie.

Kordas podziękował także, telewizji Polsat, firmie produkującej "TzG", osobom odpowiedzialnym za choreografię i... fanom, którzy go dopingowali i na niego głosowali:

Największe słowa podziękowań kieruję przede wszystkim do Was, moich obserwatorów, widzów, sympatyków – stworzyliście niezwykłą armię, która zasypała głosami wczorajszy program. Niesamowite jest, jak licznie postanowiliście nas wesprzeć, chylę czoła i czuję wielką wdzięczność.

Pod wpisem Damiana pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, ale znalazł się też ktoś, kogo podziękowania zwycięzcy tanecznego show niezbyt przekonały:

Szkoda, że nie wpadłeś na pomysł wczoraj, żeby podziękować widzom – podziękowałeś Janji, jurorom, choreografom, ale bez naszych głosów to byś mógł zobaczyć kryształową kulę w telewizji – napisał wyraźnie rozgoryczony fan. – Można to tłumaczyć zmęczeniem, ale w sumie jeżeli na myśl nie przychodzą Ci jako pierwsi widzowie, to widocznie nie czujesz takiej wdzięczności... Może marudzę, ale trochę mnie to wczoraj zakłuło, bo mega Ci kibicowałem i oddałem na Ciebie wiele głosów.

Zobacz także: Damian Kordas cierpi na... cukrzycę! Jak kucharz radzi sobie z tą chorobą?

Nam pretensje zawiedzionego widza wydają się lekko przesadzone. A wy co myślicie o jego pełnym żalu komentarzu – uzasadniony?

Zdjęcie główne: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

7 grudnia 2019, 18:55

Nasze propozycje