Poprzedni artykuł: Naukowcy nie mają wątpliwości - będąc w związku przytyjesz aż 5 kilo!... Następny artykuł: Jarosław Kret rozlicza się z Beatą Tadlą. Chce zwrotu pierścionka!

Christian Grey ma bliźniaka? Ten przystojniak nadal jest wolny!

Młody, dobrze zbudowany i jeszcze ten uśmiech... Byłby lepszym Christianem Greyem niż Jamie Dornan?

Daniel wygląda jak brat bliźniak filmowego Christiana Greya, ale w rzeczywistości jest jedynie jego sobowtórem. Pochodzi z Holandii i ma zaledwie 21 lat. Jego zdjęcia na Instagramie przyprawiają jednak o zawrót głowy kobiety w różnym wieku. Wszystko przez niebywałe podobieństwo do Jamiego Dornana, który obecnie jest uważany za jednego z najseksowniejszych aktorów.

Polecamy:  Ona jest piękna i młoda, a on... znacznie starszy od jej ojca. Ich zdjęcia was zachwycą albo zniesmaczą...

Daniel de Wagt - sobowtór Jamiego Dornana

Daniel ponoć często słyszy od kobiet, że wygląda jak Christian Grey i bardzo lubi takie komplementy. Możemy je również znaleźć pod jego zdjęciami na Instagramie. W jednym z wywiadów stwierdził, że wzmacniają one jest ego.
Wszystkie fanki sobowtóra Jamiego Dornana na pewno ucieszą się na wiadomość, że Daniel na razie nie znalazł miłości i jest singlem... Choć wszystko nam mówi, że wraz ze wzrostem popularności pojawi się także stadko fanek ;)

jamie dornan i daniel de Wagt

Zdjęcie: Instagram/Instagram

Czy waszym zdaniem Daniel mógłby spokojnie zastąpić Jamiego Dornana w roli Christiana Greya?:) Naszym zdaniem widać, że Daniel jest jeszcze młodym chłopakiem, a nie doświadczonym Christianem. Za to kariera w modelingu stoi przed nim otworem, jeśli tylko jej zapragnie. Zresztą sam Dornan także zaczynał od kampanii reklamowych, a jego kampanie bielizny Calvin Klein do dziś wspominamy z pewnym podekscytowaniem :) 

Można pomylić młodego Holendra z gwiazdorem?:)

Polecamy:  Młoda gwiazda pokazała owłosione nogi na Snapchacie. Niewydepilowana poszła też do telewizji

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:01

Zobacz także

Nasze propozycje