Poprzedni artykuł: Wojewódzki ujawnia intymne szczegóły związku z Muchą. Wzruszające słow... Następny artykuł: Afera w "Top Model". Jedna z uczestniczek chciała oszukać fanów...

Gwiazda "Magdy M." jest dziś nie do poznania! Daria Widawska bardzo schudła

Kobieta,
,
, tagi: metamorfozy gwiazd, Daria Widawska
Aktorka przeszła niemałą metamorfozę - schudła, co szczególnie widać po jej twarzy. Czy ta zmiana wyszła aktorce na dobre?

Choć Daria Widawska już od jakiegoś czasu chudnie, dopiero jej najnowsze zdjęcia uświadamiają, jak bardzo się zmieniła (i wcale nie chodzi jedynie o zmianę koloru z płomiennych rudości na bardziej stonowany odcień). Na Instagramie aktorki widzimy okładkę z 2006 roku, na której towarzyszył jej Bartek Kasprzykowski. Aktorzy wówczas grali parę w kultowym serialu TVN - "Magda M.".

Po 12 latach od tamtego momentu, aktorka jest nie do poznania. Zmieniła się nie tylko jej figura (dawniej była kojarzona raczej z okrągłymi kształtami), ale przede wszystkim twarz. Wiadomo, że kiedy tracimy kilogramy, widoczne jest to od razu na buzi, ale w przypadku Darii Widawskiej jest to naprawdę spektakularne. Aktorka ma wręcz zapadnięte policzki.

Daria Widawska

Fani także to zauważyli. Pod wcześniej wspomnianą okładką sprzed lat znalazł się komentarz, w którym internautka napisała, że "Życie wyssało z Was parę kilogramów".

Nie wiadomo, czy to "życie wyssało", w każdym razie każde z aktorów obecnie prezentuje znacznie smuklejszą sylwetkę. Daria Widawska nie ukrywa, że korzysta z cateringu dietetycznego, ponieważ na jej Instagramie możemy zauważyć torby z logo jednego z dystrybutorów diety pudełkowej.

Jak oceniacie metamorfozę aktorki? Jeżeli obawiacie się, że zdjęcia nie oddają dokładnie aktualnego wyglądu Darii Widawskiej, to podpowiadamy, że niebawem będziemy mogli ją oglądać w najnowszym filmie Patryka Vegi "Plagi Breslau", gdzie zagrała obok m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej. 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 23:40

Zobacz także

Nasze propozycje