Poprzedni artykuł: Fanka ostro o Gwit: 'Znowu wyglądasz jak bańka!'. Aktorka perfekcyjnie... Następny artykuł: Gwiazdor 'Na Wspólnej' oświadczył się pięknej aktorce!

Wakacyjny hit doczekał się coveru... po śląsku! Lepiej usiądźcie, zanim to włączycie :)

Kobieta,
,
, tagi: muzyka, viral, despacito
Tę piosenkę słychać tego lata wszędzie - jednak ta wersja sprawi, że "Despacito" już nigdy nie będzie takie samo, jak wcześniej.

"Despacito" to niekwestionowany hit tegorocznych wakacji - melodyjna piosenka Luisa Fonsiego ma ponad trzy miliardy (!) wyświetleń na YouTubie, czym bije na głowę dotychczasowego rekordzistę, "Gangnam Style". Przebój doczekał się oczywiście wielu przeróbek, ale ta jest szczególnie rozbrajająca!

"Dejta cicho", czyli "Despacito" po śląsku

Polska grupa Trele jest znana z parodiowania znanych piosenek, które wykonuje w języku śląskim, niejednokrotnie całkowicie zmieniając ich wymowę (dosłownie i w przenośni). Po "Hello" Adele i "Wrecking Ball" Miley Cyrus przyszła pora na kultowe "Despacito" - dziewczyny przygotowały swoją własną interpretację wakacyjnego hitu, którą zatytułowały... "Dejta cicho".

W opracowywaniu tekstu piosenki zespół przeszedł sam siebie - mały fiat, Bytom, Brajanek i Dżesika to tylko niektóre z wątków pojawiających się w tej wersji przeboju. Warto się wsłuchać i odkryć wszystkie smaczki - Trele jak zwykle zgrabnie ubrały w słowa to, co wiele zmęczonych oryginałem osób może sobie myśleć w duchu, gdy po raz kolejny słyszą znane takty w radio.

Oczywiście teledysk też nie zawodzi - ostrzegamy tylko, że te "swojskie" klimaty mogą sprawić, że po obejrzeniu klipu "Despacito" już nigdy nie będzie brzmiało tak, jak wcześniej ;) Przewidujemy lokalny hit - jesteśmy tylko ciekawe, czy w ślad za alternatywną wersją przeboju w sklepach pojawią się też koszulki z odpowiednim napisem...?

Zobacz też: Jak dziś wygląda "Sabrina, nastoletnia czarownica"? Czas się dla niej zatrzymał :)

Dołącz do Klubu Recenzentki i jak pierwsza testuj kosmetyczne nowości!

Źródło zdjęcia głównego: screeny z YouTube.com/LuisFonsiVEVO

Zapisz

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:28

Zobacz także

Nasze propozycje