Poprzedni artykuł: Im starsi, tym lepsi? Wyzwanie #2012vs2018 pokazuje, że z każdym rokie... Następny artykuł: Tego się nikt nie spodziewał! Heidi Klum spotyka się z... Tomem Kaulit...

DEYNN i Majewski wracają po skandalu! Wiemy, gdzie są i czym się zajmują

Kobieta,
,
, tagi: Deynn
Deynn i Majewski po skandalu wrócili na Instagram oraz Snapchat. Natychmiast pochwalili się, co u nich słychać i czym się teraz zajmują.

Marita Surma oraz Daniel Majewski byli (a może nadal są?) wzorami do naśladowania dla wielu młodych ludzi. Jednak aferka z młodszą siostrą Deynn, Klaudią Surmą, skutecznie pogrążyła działania pary w social mediach.

Konflikt między dziewczynami zaostrzył się do tego stopnia, że fit-para straciła nie tylko sporo fanów, ale i większość kontraktów reklamowych. Deynn i Majewski dali sobie czas na poukładanie prywatnych spraw. Na ponad trzy miesiące odcięli się od Instagrama oraz Snapchata. Co prawda, zanim zniknęli, zapowiedzieli spektakularny powrót, ale nikt nie wiedział, kiedy to dokładnie nastąpi, ani co planuje ta dwójka. Aż do teraz!

Deynn i Majewski wracają z nowym pomysłem na siebie

Musimy przyznać, że czas, który poświęcili na całkowite wyciszenie sprawy, wcale nie sprawił, że ludzie przestali o nich rozmawiać. Na instagramowym profilu antyfanów @Deynpps wielokrotnie pojawiały się zdjęcia oraz filmiki robione Deynn i Majewskiemu z ukrycia. W ciągu tych miesięcy w ich życiu wydarzyło się całkiem sporo. Pierwszym krokiem była oczywiście zmiana środowiska. Wyprowadzili się z warszawskiej willi, za którą co miesiąc płacili około siedmiu tysięcy złotych (widziałyśmy ogłoszenie o wynajem). Mieli stłuczkę samochodową, za którą odpowiedzialność ponosi podobno Marita.

Zobacz także:Hitowy program TVN wraca po przerwie. Castingi już niebawem

Postanowili zająć się instagramowym profilem swojego psa, buldoga francuskiego o imieniu Dabbie. Nie spotkało się to jednak z pozytywnym odzewem. Wielu antyfanów pary sądziło wówczas, że era Deynn i Majewskiego dobiegła końca i teraz po prostu próbują nieudolnie ocieplić swój wizerunek. Na darmo zresztą - obserwatorzy wypominali im specyficzną sytuację rodzinną Marity, czyli to, co ujawniła Klaudia Surma oraz jak została potraktowana najmłodsza siostra, Natalka.

Zobacz także:Christian Grey ma bliźniaka?! Ten przystojniak nadal jest singlem!

Z relacji publikowanych na @Deynpps można było wywnioskować, że Marita oraz Daniel najczęściej byli widywani we Wrocławiu. Niemal natychmiast padły podejrzenia, że to właśnie tam jest teraz ich nowy dom. Nic bardziej mylnego...

Zdjęcie: Instagram.com/iammajewski oraz Instagram.com/deynn

Powrót fit-pary związany jest głównie z końcem internetowego detoksu, który narzucił sobie sam Majewski. W grudniu podjął decyzję, że rezygnuje z social mediów na 100 dni. Teraz oboje dodali po jednym zdjęciu na swoje profile na Instagramie. Z podpisów łatwo możemy wywnioskować, że znajdują się obecnie w słonecznej Kalifornii. I chyba nawet wiemy, co dokładnie tam robią :).

Co Deynn i Majewski robią w Kalifornii?

Przypuszczamy, że to prawdopodobnie Kalifornia stanie się nowym domem Deynn oraz Majewskiego. Patrząc na Daniela, który trzyma na rękach buldożka Dabbie, możemy wnioskować, że chyba dla kaprysu nie zabrali psiaka w tak daleką podróż samolotem wyłącznie na krótkie wakacje.

Zobacz także:Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie z dzieciństwa. To naprawdę ona!

Na Insta Stories chłopaka Marity pojawił się również krótki filmik, na którym pokazuje, gdzie chodzi na siłownię. Wideo na Snapchacie natomiast wywołało spore poruszenie wśród fanów. Nie trzeba mieć sokolego wzroku, aby zauważyć, że Majewski ma nowy tatuaż.

Zdjęcie: Screen z instastories Instagram.com/iammajewski oraz z Snapchat/@iammajewski

Postanowił wytatuować sobie... twarz! Na policzku ma krzyż, ale zauważyłyśmy, że również nad brwią znalazł się kolejny malunek w postaci (prawdopodobnie) napisu. Zasłania go jednak grzywka.

Ciekawe jesteśmy, czy w planach wielkiego powrotu para uwzględniła wyjaśnienie nieprzyjemnej sytuacji. Myślicie, ze teraz będą próbowali zrobić karierę w Kalifornii?

Zdjęcie główne: Instagram.com/deynn

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:20

Zobacz także

Nasze propozycje