Poprzedni artykuł: Co za metamorfoza! Schudł 30 kilo i teraz wygląda jak… książę Disneya! Następny artykuł: Regulamin konkursu Kosmetyku Wszech Czasów 2018

To się nazywa wielki powrót... Okazuje się, że Deynn i Majewski wzięli ślub!

Kobieta,
,
, tagi: Deynn, związek, ślub, małżeństwo
Deynn i Majewski z przytupem wracają na Instagram. (Nie)popularni królowie blogosfery ujawnili, że... są już małżeństwem.

Po tym, jak stracili większość kontraktów reklamowych oraz sporo fanów, nikt nie przypuszczał, że Deynn i Majewski jeszcze podniosą się po spektakularnej klęsce wizerunkowej. Mówiło się nawet o kryzysie w związku zubożałych trenerów. Wygląda jednak na to, że nadal się kochają, a powrót do show-biznesu zaplanowali w najmniejszych szczegółach. Dlatego nie ma w tej chwili portalu, który by nie zareagował na ich najnowsze zdjęcia. Jeszcze wczoraj chwalili się fotkami ze słonecznej Kalifornii, a dzisiaj zaskoczyli wszystkich... sesją ślubną.

Na profilach pary pojawił się także nowy opis - Majewski przedstawia się teraz jako mąż Deynn, Marita jako żona Majewskiego. Zmieniła też nazwisko (przynajmniej w internecie) na Surma Majewska.

Jak widać na powyższym zdjęciu, zakochani celebryci zrobili sobie również takie same tatuaże na skroniach. Niektórzy twierdzą, że to zamiast obrączek, a złośliwi wypominają Maricie czasy, gdy zarzekała się, że tatuażu na twarzy nigdy sobie nie zrobi. Ale cóż, czego się nie robi z miłości :D.

Niestety, nowe tatuaże to tak naprawdę nic przy tym, co zobaczyłyśmy na profilu Daniela Majewskiego.

Deynn i Majewski w dziwnej sesji zdjęciowej

Zdecydowanie bardziej niż ślub Deynn i Majewskiego, niepokoi nas "sesja" nowożeńców, o którą zadbał @damianchristidis... O ile zdjęcie na profilu Marity nie jest w żaden sposób kontrowersyjne, o tyle fotografia wrzucona przez Daniela budzi skrajne emocje. Zastanawiamy się, skąd w ogóle wpadli na pomysł zrobienia sobie małżeńskiego zdjęcia w kominiarkach?!

Zdjęcie: Instagram.com/majewskitrenuje

Patrząc na ubranych od stóp do głów w ubrania Adidas Deynn i Majewskiego, zastanawiamy się, czy para nie została zaproszona do jakiejś kampanii reklamowej. A może ich wyjazd do Kalifornii był związany z legalizacją związku w Stanach Zjednoczonych? W końcu o szybkim "tak" w Las Vegas marzy każdy spontaniczny romantyk... Na drugie pytanie już poznałyśmy odpowiedź, ponieważ na instastories pary pojawiło się jeszcze więcej zdjęć w zimowej scenerii:

Zdjęcie: Screeny z instastories Instagram.com/iammajewski oraz Instagram.com/deynn

Tak czy inaczej, trzeba im jednak oddać, że potrafią zwrócić na siebie uwagę. Najpierw występem u Kuby Wojewódzkiego, później aferką z oszukaną siostrą Deynn, a na koniec powyższym zdjęciem.

Myślicie, że będą żyli długo i szczęśliwie? :) I że to prawdziwy ślub czy tylko chwyt marketingowy?

Zdjęcie: Screeny z instastories Instagram.com/iammajewski oraz Instagram.com/deynn

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2019, 06:44

Zobacz także

Nasze propozycje