Poprzedni artykuł: 5 rzeczy, które mówiła twoja mama... i miała rację! Następny artykuł: Karolina Szostak schudła 20 kg! Teraz zdradza, jak to zrobiła

Katarzyna Zielińska odchodzi z "Barw szczęścia"! To była bardzo trudna decyzja...

Kobieta, , tagi: Katarzyna Zielińska
Nowy projekt? A może… więcej czasu dla rodziny? Katarzyna Zielińska rezygnuje z roli w serialu TVP2. Jak to tłumaczy?

9 lat... Tyle znamy już Martę Walawską, jedną z głównych bohaterek uwielbianego przez widzów serialu TVP2 "Barwy Szczęścia". Ale już wszystko przesądzone, Katarzyna Zielińska - odtwórczyni tej roli - rezygnuje z pracy w serialu. Aktorka, która swoją popularność zdobyła rolą w "Barwach..." podjęła już ostateczną decyzję. A nie była ona wcale łatwa...

Od dwóch lat się nad tym zastanawiałam, a intensywnie - ostatnie pół roku. Ten serial to moje drugie życie, drugi dom. Pan Tadeusz i pani Ilona (twórcy serialu - red.) przyjęli moją decyzję ze zrozumieniem, za co jestem im wdzięczna - powiedziała magazynowi „Party" Katarzyna Zielińska.

Wiadomo, że wątek Marty nie zniknie z serialu już teraz - scenarzyści jeszcze przez kilka miesięcy będą wplatać losy Walawskiej w fabułę. Nie wiadomo jednak na razie, w jakich okolicznościach ta bohaterka pożegna się z produkcją na dobre.

Dlaczego Zielińska postanowiła odejść z serialu TVP2? Już jutro obszerny wywiad w magazynie "Party", gdzie gwiazda zdradza wszystkie powody swojej rezygnacji z pracy. My jednak podejrzewamy, że może chodzić także o nowy projekt - w końcu Zielińska jest teraz jednym z najgorętszych nazwisk wśród polskich gwiazd :).

A przy okazji przypominamy, jak Kasia zaczynała w "Barwach...". Te zdjęcia pochodzą z pierwszego pokazu prasowego dla mediów serialu "Barwy szczęścia", rok 2007. Czy waszym zdaniem Zielina bardzo się zmieniła?

Zobacz także: Nowa fryzura Kasi Zielińskiej!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:45

Zobacz także

Nasze propozycje