Poprzedni artykuł: Ta decyzja uczestników Love Island rozwścieczyła widzów. Zdenerwowała... Następny artykuł: Rzetelna i drobiazgowa - poznajcie Recenzentkę września 2019

16-letnia Nikola Furman w najnowszej edycji Top Model jest w ciąży? To dlatego zrezygnowała z programu?

Kobieta, , tagi: Top Model
Nikola Furman, najmłodsza uczestniczka 8. edycji „Top Model” zrezygnowała z udziału w TVN-owskim show z powodu ciąży? Modelka odpowiada.

Po omdleniu, niespodziewanych odrętwieniach ciała i rezygnacji z udziału w „Top Model”, fani Nikoli Furman zaczęli spekulować, że 16-latka została zmuszona do opuszczenia programu ze względu na ciążę. Jaka jest prawda? Czy to poranne mdłości i związany z tym spadek formy nie pozwoliły nastolatce w spełnieniu swoich marzeń o karierze modelki? Nikola Furman postanowiła uciąć plotki i podała aż dwa powody swojej rezygnacji z TVN-owskiego show. Tego nikt się nie spodziewał.

Nikola Furman jest w ciąży?

Nikola Furman niespodziewanie odeszła z 8. Edycji „Top Model” już w szóstym odcinku. Podczas panelu jurorskiego 16-latka zasłabła i musiała skorzystać z pomocy pogotowia ratowniczego. Choć w trakcie show nie zostało jednoznacznie wyjaśnione, co stało się nastolatce i dlaczego przy jej omdleniu musieli pomagać sanitariusze, problemy zdrowotne zmusiły młodą Nikolę do rezygnacji z dalszego udziału w programie.

Nie trzeba było długo czekać, by widzowie TVN-owskiego show zaczęli zadawać sobie pytanie, co dokładnie stało się ich ulubienicy i czy to aby niespodziewana ciąża nie była powodem jej rezygnacji z programu.

To prawda, że odeszłaś, bo jesteś w ciąży? – wypytywali zatroskani fani.

Młoda modelka w pewnym momencie nie wytrzymała i odpisała fanom.

Cooo? XDDD NIBY Z KIM ???? – odpisała jednej z fanek Nikola Furman. Kobieto ja mam 16 lat – dodała.

Żeby na dobre uciąć spekulacje, dziewczyna nagrała również InstaStories, w którym podkreśliła, że powodem jej rozstania z „Top Model” wcale nie była ciąża, lecz pogarszający się jej stan zdrowia. Dodała również, że będąc w domu modelek dowiedziała się o chorobie swojej młodszej siostry, co dodatkowo negatywnie na nią wpłynęło.

Krótko, zwięźle i na temat. Zrezygnowałam tylko i wyłącznie ze względu na swój stan zdrowia - to raz. A dwa - w trakcie trwania programu dowiedziałam się, że moja młodsza siostra jest poważnie chora - mówiła.

Podkreśliła również, że uważa, iż powinna wspierać swoją rodzinę w tak trudnych chwilach, dlatego też jej dalszy udział w „Top Model” był niemożliwy.

Zobacz także: Była finalistką pierwszej edycji 'Top Model'. Jak bardzo zmieniła się Weronika Lewicka?

Nikola Furman w „Top Model”

Nikola Furman dała poznać się widzom jako delikatna, eteryczna nastolatka, dopiero co odkrywająca swoją kobiecość. To właśnie w programie po raz pierwszy chodziła na szpilkach, zachwyciła uczestników swoją determinacją oraz niezwykłą pracowitością pomimo młodego wieku.

Żałujecie, że Nikola odeszła z programu? Myślicie, że gdyby nie podjęła tej decyzji, miałaby szanse na wygraną?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 października 2019, 22:42

Nasze propozycje