Poprzedni artykuł: Wiemy, jak wygląda pierścionek zaręczynowy i obrączka Małgorzaty Rozen... Następny artykuł: Dlaczego warto wypróbować depilację IPL? Opowiada lekarz dermatolog i...

Dlaczego kobiety mają kompleksy? Zobaczcie to szokujące WIDEO

Kobieta,
Rachel Levin, znana jako Rclbeauty101, stworzyła wideo, na którym pokazuje, jak postrzegają się kobiety. I... jak same wpędzają się w kompleksy. Nas ten film bardzo poruszył.

Badania pokazują, że aż 40-70% dziewczyn ma kompleksy z powodu swojego wyglądu. Najczęściej pojawiają się one w momencie, kiedy dojrzewają. Ponadto naukowcy zbadali, że w naszej głowie codziennie rodzi się około 13 negatywnych myśli na temat wyglądu.

Zobaczcie także:  Ch...owa Pani Domu pokazuje życie takim, jakie jest. Bez filtrów. Wywiad

Ten temat postanowiła podjąć Rachel Levin, której konto na YouTube śledzi ponad 9 milionów użytkowników. Nagrała materiał pod wiele mówiącym tytułem "Jestem brzydka". Do tej pory odtworzono go ponad 3 miliony razy.

W czym tkwi jego fenomen?
Autorka rozpoczyna to video od wykonywania sobie makijażu, po czym zaczyna go rozmazywać i krytykować swoje rysy twarzy. Nagle pojawia się mała dziewczynka, która jest odzwierciedleniem małej Rachel. Zadaje jej pytanie: "Co jest ze mną nie tak Rachel?" i prosi żeby powiedziała jej, czego w niej nienawidzi. Jak reaguje starsza wersja Rachel?

Zobaczcie ten materiał:

Zdanie pojawiające się na końcu, codziennie każda z nas powinna mieć z tyłu głowy: "Jeżeli nie mówiłaś tego o sobie, kiedy byłaś mała, to dlaczego mówisz to teraz?". 

Zobaczcie także:  Jak ogarnąć swoje życie?

Foto: Screen z YoTube


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:57

Zobacz także

Nasze propozycje