Poprzedni artykuł: W drogę! 8 rzeczy, które warto mieć przy sobie Następny artykuł: To przez Hashimoto Karolina Szostak tyła! Jak udało jej się schudnąć m...

16-latka nie obcinała paznokci od... 3 lat! Te zdjęcia nas przeraziły...

Kobieta, , tagi: manicure, paznokcie
Simone Taylor ma zaledwie 16 lat i już jest gwiazdą. Wszystko przez paznokcie, które mają... 15 cm długości! Jak ona z nimi wytrzymuje?

Simone Taylor nie obcinała paznokci przez 3 lata. Przynajmniej tak sama twierdzi... O Niemce, która zasłynęła swoimi niesamowicie długimi paznokciami, piszą teraz wszystkie media. Paznokcie Simone mają 15 cm długości i wygrały konkurs na najdłuższe paznokcie, który od 2005 roku organizuje strona nailslong.com. 

Polecamy:  Oto podkłady, które nie zamienią twarzy w maskę. Mają nawet instagramowy filtr!

Jak dbać o długie paznokcie?

Skąd pomysł na tak długie paznokcie? Simone nigdy ich nie malowała, nie przejmowła się ich długością. Dopiero w 2014 r. zacząć oglądać tutoriale z manicurami. Zafascynowały ją długie paznokcie na filmach. Postanowiła, że ona także spróbuje zapuścić swoje. Przyznaje, że obecnie oprócz lakieru, nakłada na paznokcie także 2 warstwy utwardzacza. 

Polecamy:  Jak wykonać manicure gazetowy, ombre i w jednym kolorze- krok po kroku

Jak Simone funkcjonuje z tak długimi paznokciami?

Dziewczyna przyznaje, że z tak długimi paznokciami ciężko jej pisać, co jest szczególnie kłopotliwe, ponieważ jest jeszcze uczennicą. Ma problem również z uprawianiem sportów - nie gra w siatkówkę lub koszykówkę. To jednak nie wszystko. Musi bardzo uważać podczas kąpieli i ubierania się, aby nie zahaczyć o nic paznokciem. Nauczyciele próbują przekonać Simone do obcięcia paznokci. Bez efektu. Zastanawia nas,  czy rodzice dziewczyny nie mają problemu z tym, że ich córka nie może pisać w szkole...

Zobacz także: Jak zrobić manicure winylowy?

W naszej galerii zobaczycie, jakim manicure może obecnie pochwalić się Simone. Naszym zdaniem w tym przypadku sprawdza się zasada "co za dużo to niezdrowo", ale o gustach się nie dyskutuje;)

Polecamy:  7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Oto lakiery do paznokci polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2019, 10:40

Nasze propozycje