Poprzedni artykuł: Pamiętacie Zuzię z '13 posterunku'? Nie zgadniecie, która dzisiaj sław... Następny artykuł: Pamiętacie Łukasza z 'M jak miłość'? Teraz ma 24 lata i jest szalenie...

To właśnie dzięki temu ON będzie w Tobie widział prawdziwą boginę seksu!

Kobieta, , tagi: seks, związek
Masz dołeczki na dole pleców? Jesteś prawdziwą szczęściarą! Te dwa małe wgłębienia tuż nad pośladkami wpływają na twoje życie erotyczne. Sprawdź, jak to możliwe.

Jak dołeczki na dole pleców wpływają na życie erotyczne?

Te niewinne wgłębienia tuż nad pośladkami przyciągają facetów niczym magnez, być może dlatego, że nie każda kobieta może się nimi pochwalić. Dodatkowo seksowne dołeczki często uznawane są za charakterystyczną cechę kobiet z naprawdę gorącym temperamentem, które są fantastycznymi kochankami. Wielu naukowców podkreśla że posiadaczki otworów Wenus naprawdę mogą szybciej, częściej i dłużej przeżywać orgazm, ponieważ same dołeczki są oznaką dobrej cyrkulacji krwi w naszym organizmie, a to sprawia, że nasze strefy erogenne są jeszcze bardziej czułe na bodźce zewnętrzne.

Przeczytaj także: 5 rzeczy, na które faceci zwracają uwagę podczas seksu

Zastanawiałaś się kiedyś na tym, dlaczego niektóre kobiety posiadają dołeczki nad pośladkami, a u innych są one niemal niewidoczne? Spokojnie, te niepozorne, ale doprowadzające facetów do szaleństwa wgłębienia da się wyćwiczyć.

Jak powstają dołeczki na dole pleców?

Niewinne dołeczki, nazywane u kobiet otworami Wenus, u mężczyzn zaś otworami Apollo, tworzone są przez krótkie więzadła rozciągające się między skórą, a kręgosłupem, zaś ich widoczność uzależniona jest od tego, jak ciasno są ułożone. Dlatego też niektórzy z nas posiadają bardzo widoczne i głębokie dołeczki, inni płytkie i niemal niewidoczne. Jak się jednak okazuje, można je wytrenować stawiając na ćwiczenia wzmacniające odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Przeczytaj także: 4 mity o męskim orgazmie, których on nigdy ci nie powie

Dołeczki na dole pleców: jak je wyćwiczyć?

Jednym z najlepszych ćwiczeń jest unoszenie górnej partii ciała w pozycji leżącej na brzuchu. Połóż się wygodnie na macie, złóż dłonie i oprzyj na nich czoło. Podnoś górną partię ciała. Ćwiczenie powtórz 15 razy. Ważne jest to, byś czuła napinające się mięśnie. Innym równie skutecznym ćwiczeniem jest unoszenie nóg w pozycji leżącej na brzuchu. Jest to analogiczne ćwiczenie do poprzedniego, w tym wypadku zamiast unoszenia tułowia unoś nogi. Powtórz 15 razy.

Przeczytaj także: Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi

W naszej galerii znajdziesz inne cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów! 

Zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:40

Zobacz także

Nasze propozycje