Poprzedni artykuł: Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki. Fani: 'Tyle kasy i taka twarz. Kt... Następny artykuł: Takiej afery w świecie beauty jeszcze nie było. Znany bloger stracił m...

Dominika Gwit podzieliła się radosną nowiną: „Czas leci tak szybko!!! Już za niecałe dwa miesiące…”

Kobieta, , tagi: dominika gwit
Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie Dominiki Gwit zawrzało! Okazuje się, że do wielkiego dnia pozostały niecałe dwa miesiące.

Dominika Gwit strzeże swojej prywatności, a na jej kontach w mediach społecznościowych próżno szukać informacji o jej życiu. Aktorka skrupulatnie dawkuje fanom informacje na temat swojego związku i przyjaciół, w zamian dzieląc się nowinkami dotyczącymi jej życia zawodowego. Nic więc dziwnego, że jej ostatni post na instagramowym koncie zelektryzował fanów aktorki.

Dominika Gwit chwali się radosną nowiną

Dominika Gwit nie miała w życiu łatwo. Przez lata zmagała się z otyłością, następnie drastycznie schudła, by za chwilę ponownie przybrać na wadze. Bez wątpienia efekt jojo odbił się na psychice aktorki, która w wywiadach niejednokrotnie powtarza, że dopiero od niedawna odnalazła szczęście. Powód? Wielkim wsparciem dla celebrytki jest jej ukochany mąż Wojciech, który na każdym kroku pokazuje jej, jak bardzo jest dla niego piękna i ważna. I choć Dominika rzadko chwali się swoim szczęściem w mediach społecznościowych, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i podzielić się z fanami radosną nowiną.

Czas leci tak szybko!!! Już za niecałe dwa miesiące pierwsza rocznica ślubu!!! Jak to się stało??! – pisze Dominika Gwit na swoim instagramowym koncie. Małżeństwo jest wyjątkowe. Bycie Żoną to cudowny stan. Dziękuję Mężu, że o mnie dbasz i troszczysz się o mnie. Przy Tobie jestem bezpieczna, silna i szczęśliwa!!! Chcę by ten stan trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej. KOCHAM I JESTEM KOCHANA – dodaje.

Nie trzeba było długo czekać, by pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Wszystkiego najlepszego, dużo miłości na kolejne wspólne lata – pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

I tak trzymać! Gdy człowiek jest szczęśliwy to świat cały wydaje się piękny i nic poza tym się nie liczy – dodaje kolejna.

Moja gratulacje i życzę Wam dużo miłości bo miłość najważniejsza – wtóruje inna.

My również przyłączamy się do gratulacji i życzymy parze dużo szczęścia i miłości.

Zdjęcie: Instagram 

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:33

Zobacz także

Nasze propozycje