Poprzedni artykuł: Dziś jest uważany za najbardziej przystojnego polskiego aktora. A jak... Następny artykuł: Płaski brzuch dwa tygodnie po porodzie – bez diety i forsownych ćwicze...

Dominika Gwit schudła 50 kilo, potem dopadł ją efekt jo-jo. A wszystko przez tę dietę...

Kobieta, , tagi: dieta, dominika gwit
Dominika Gwit szybko schudła 50 kilogramów, a potem padła ofiarą efektu jo-jo... Co zawiodło w diecie?

Dieta i metamorfoza Dominiki Gwit była jedną z większych sensacji 2016 r. Aktorka, która ważyła 104 kilo, schudła 50 kilogramów, wszyscy zachwycali się jej sylwetką, Potem szybko dopadł ją efekt jo-jo i kilogramy wróciły. Gwit wydała książkę "Moja droga do nowego życia", w której opisała swoją historię. To książka, która pomaga odnaleźć się każdej osobie, która kiedykolwiek miała problemy z wagą. Aktorka zdradziła, jak jej się udało schudnąć, co ją motywowało i dlaczego już nie jest szczupła. Ponad rok temu w wywiadzie dla Gali Gwi mówiła: „Moja dieta to zbilansowane połączenie białka, węglowodanów i tłuszczów. Dzięki temu wzmacnia się też naturalna odporność organizmu, co jest istotne podczas odchudzania. Ważna jest regularność posiłków – jem cztery razy dziennie, co cztery godziny. Węglowodany na śniadanie i obiad, owoce na drugie śniadanie, a kolacja zawsze białkowa, czyli np. ser biały chudy z jogurtem naturalnym. Dieta jest pozbawiona soli, cukru i alkoholu." Teraz aktorka mówi wprost, że dieta, którą stosowała, nie była dla niej odpowiednia.

Polecamy:  Ta dziewczyna zmarła przez popularną dietę. Co jej zaszkodziło?

Polecamy:  Anna Lewandowska zdradziła swój (bardzo prosty) trik na piękną figurę! To wcale nie ćwiczenia...

Dominika Gwit o restrykcyjnej diecie

Ostatnio aktorka była gościem programu "Gwiazdy Cejrowskiego", w którym podsumowała swoje dietę. Gwiazda jest świadoma swojej wagi.

Dzisiejszy świat zwariował. Musisz być piękny i ładny, bo inaczej co? Bo ludzie powiedzą? Niech gadają. Próbowałam żyć tak, jak wszyscy mówią. Nie jadłam nic przez rok i co mi to dało? Zryty beret - przyznała. Nie mówię, że otyłość jest ok. Jest chorobą i nie jest zdrowa - powtarzałam to milion razy. Otyłość nie jest zdrowa, ale nie może powodować, że się siebie wstydzisz, bo jeżeli tak jest, to postaraj się. Ja wiem, że jest ciężko. Postaraj się schudnąć pięć, dychę, może ci będzie lepiej, lżej i zdrowiej, ale nie na Boga od razu 50 kilo. Bo to jest chore. Bo nie musisz być szczupła, żeby być szczęśliwa - wyznała szczerze Dominika Gwit.

Co sądzicie o podejściu Dominiki Gwit do diety? My się zgadzamy, że nadwaga nie jest zdrowa i chudnąć należy z głową. Pamiętajcie też, że należy dobrze czuć się w swoim ciele:)

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:53

Zobacz także

Nasze propozycje