Poprzedni artykuł: Będzie ślub w “Na Wspólnej”! Panna młoda jest już po wieczorze panieńs... Następny artykuł: Justin Bieber zaręczony! 24-letni piosenkarz poprosił o rękę modelkę H...

Dominika Gwit jest już mężatką?! Pannę młodą zdradził... Leszek Stanek

Kobieta, , tagi: dominika gwit
Dominika Gwit zazdrośnie strzeże swojej prywatności. Aktorka wyszła za mąż i - gdyby gadatliwość jednego z jej gości - nikt by się o tym nie dowiedział.

O ślubie Dominiki Gwit i Wojtka Dunaszewskiego dowiedzieliśmy się dzięki Leszkowi Stankowi. Zaczęło się od przeprosin, które aktor zamieścił na Stories w drodze na sekretny ślub Dominiki.

Dominika i Wojtek, nie zaczynajcie ślubu beze mnie - tłumaczył się Stanek. - Ja naprawdę będę pięć minut spóźniony. Wybaczcie, ale gotowałem obiad. Kocham!

Nie wiemy, z jak dużym opóźnieniem Leszek Stanek dotarł na wesele, ale dowiedzieliśmy się za to, z kim się na nim bawił.

Słuchajcie nie możemy pokazać, co to jest, ale możemy pokazać, kto tu jest - mówił Stanek, filmując siedzących z nim przy weselnym stole gości, wśród których był między innymi Michał Piróg. 

A post shared by Dominika Gwit (@dominikagwit) on

Zobacz także: Dominika Gwit szczerze o swojej wadzie: "Tak – jestem gruba, tak – jestem szczęśliwa"

Kim jest świeżo poślubiony mąż Dominiki Gwit?

Wojciech Dunaszewski to związany z TVN montażysta filmowy. Gwit po raz pierwszy pochwaliła się światu swoim ukochanym na początku 2017 roku. Pretekstem był jej udział w programie "Taniec z gwiazdami". Dunaszewski gorąco ją wtedy dopingował. Para zaręczyła się w czerwcu tego samego roku.

Gwit – której powrót do dawnej wagi wzbudza w mediach mnóstwo emocji – podkreśla, że jej narzeczony nie tylko akceptuje jej pełne kształty, ale wręcz dla nich się z nią związał.

Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja – tłumaczyła aktorka w rozmowie z dziennikarzem magazynu "Viva!".

W tym samym wywiadzie Gwit zdradziła, że Dunaszewski sam walczył kiedyś z nadwagą:

Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. – zdradziła Dominika.

Zobacz także: Dominika Gwit schudła 50 kg, ale dopadł ją efekt jo-jo. Wszystko przez tę dietę...

Słowa Dominiki to dowód na to, że ona i Wojtek są dla siebie stworzeniu. Bo czyż absolutna akceptacja nie jest pierwszym warunkiem miłości? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:48

Zobacz także

Nasze propozycje