Poprzedni artykuł: Myślisz, że już wszystko wiesz o miesiączce? Sprawdź, czy nie popełnia... Następny artykuł: Ta kobieta nie odgarnia włosów. Powód? Ona nie ma...

Dorota Szelągowska jest w ciąży? Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia

Kobieta,
,
, tagi: ciąża, Dorota Szelągowska, TVN
Gwiazda stacji TVN spodziewa się drugiego dziecka? Dorota Szelągowska bardzo chroni swoją prywatność.

Dorota Szelągowska, którą znamy jako doskonałą projektantkę wnętrz jest w ciąży? Właśnie tak brzmiące doniesienia zostały opublikowane w magazynie "Na Żywo". Informator jest jednak anonimowy.

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała, jak karmi piersią

Dorota Szelągowska ma już 17-letniego syna Antka. Przez 12 lat była też w związku z Adamem Sztabą. Obecnie gwiazda ma nowego partnera, ale nie wiadomo kto to. Jedno jest pewne - jest szczęśliwa.

Mam szczęśliwy dom, fajne dziecko i pracę, którą lubię. Czego można chcieć więcej? Od roku jestem w szczęśliwym związku, mieszkamy razem z moim partnerem. Nie chcę mówić o swoim życiu, bo „medialne” związki to nie jest coś, co mnie interesuje - mówiła Dorota Szelągowska we wrześniu 2016 roku w wywiadzie dla magazynu "Flesz".

Czy aby na pewno doniesienia o ciąży Doroty Szelągowskiej są prawdziwe?

Niedługo po ukazaniu się informacji o ciąży, Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Facebooku filmik z planu "Domowych Rewolucji". Jedna z fanek napisała: "Ale żeby w ciąży tak ciężko pracować?! ", gwiazda jej odpisała: "W końcu ciąża to nie choroba".

Foto: screen z Facebooka

Czyżby naprawdę Dorota Szelągowska niebawem miała przywitać na świecie swoje drugie dziecko?:) Czekamy na potwierdzenie tych informacji. Tymczasem w galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia z Instagrama dziennikarki. 

Polecamy:  Ta trzylatka pokazała, jaka siła drzemie w kobietach. Jej zdjęcia podbijają internet

Zapisz

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 12:11

Zobacz także

Nasze propozycje