Poprzedni artykuł: Gwiazda Polsatu jest w ciąży - 'Jak widziecie jest mnie trochę więcej' Następny artykuł: Niezwykła prośba panny młodej! Poprosiła, aby inne kobiety założyły...

Dorota Szelągowska pokazała archiwalne zdjęcia! Tak wyglądała 10 i 25 lat temu

Dorota Szelągowska opublikowała archiwalne zdjęcia z przeszłości. Prezenterka pokazała, jak wyglądała 10 i 25 lat temu. Bardzo się zmieniła?

Dorota Szelągowska to kolejna gwiazda, która wzięła udział w wyzwaniu "#10yeaerchallange". Tak jak wcześniej Deynn czy Antek Królikowski, popularna prezenterka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie sprzed dziesięciu lat. Ale dziesięcioletnia fotografia tak zaostrzyła apetyt Szelągowskiej i jej fanów, że prowadząca program "Domowe rewolucje" odkopała jeszcze starsze zdjęcie i pokazała, jak wyglądała 25 lat temu. Okazało się, że 13-letnia Dorotka z 38-letnią Dorotą wspólny ma co najwyżej uśmiech!

Zobacz także: Ale metamorfoza! Ewelina Lisowska na dawnych zdjęciach wygląda jak zupełnie inna osoba!

Jak Dorota Szelągowska wyglądała w przeszłości?

Na pierwszy ogień poszła fotka sprzed dekady. Współczesna Dorota od swojej 28-letniej wersji różni się... stopniem zadbania. 28-letniej Szelągowskiej za cały makijaż służyła odrobina tuszu na rzęsach, a ciemne (!) włosy miała związane w niechlujny koczek. Co ciekawe, ostrzyżona "na chłopaka", ufarbowana na blond, opalona i mocniej umalowana 38-letnia Dorota wygląda na młodszą i... znacznie szczęśliwszą.

Jeśli wrażenie zrobiła na fotka 28-letniej Doroty Szelągowskiej, to na widok zdjęcia 13-letniej gwiazdy będziecie przecierać oczy ze zdumienia. Dla utrudnienia, na opublikowanej przez Szelągowską fotografii z 1994 roku oprócz niej są jej dwie szkolne koleżanki. I gdyby Dorota nie oznaczyła siebie na zdjęciu, na pewno byśmy jej nie rozpoznali. Bo w podstawówce obecna gwiazda kanału HGTV miała kręcone włosy i dość chłopięcą urodę.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Małgosia Płaza z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie sprzed 10 lat! Bardzo się zmieniła?

Jak słusznie zauważyli komentujący stare zdjęcia Szelągowskiej internauci, prezenterka - jak wino - "im starsza, tym lepsza". ;-)

A wy co myślicie o archiwalnych fotkach Doroty Szelągowskiej?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 21:58

Zobacz także

Nasze propozycje