Poprzedni artykuł: Podaruj ukochanej osobie jej ulubiony zapach. Kiedy kupisz taniej perf... Następny artykuł: Widzieliście nową, świąteczną reklamę Allegro? Wzrusza do łez, ale...

Dorota Szelągowska wyszła za mąż? Jej wpis na Facebooku nie pozostawia wątpliwości!

Kobieta, , tagi: ślub, Dorota Szelągowska
Fani składają gratulacje:) Informacje o ślubie Dorota Szelągowska zdradziła na... Facebooku. Co napisała?

Czy Dorota Szelągowska wyszła za mąż? Najsłynniejsza polska architekt wnętrz jest w ciąży i niebawem po raz drugi zostanie mamą. Do tej pory niewiele mówiła o swoim życiu prywatnym i partnerze. Wiadomo tylko, że poznała go podczas produkowania swojego programu. Na swoim Facebooku Dorota Szelągowska właśnie zdradziła, że przeprowadziła się do domu, który już zna, ponieważ kiedyś tam mieszkała. Jednak nie to zelektryzowało fanów. To oczywiste, że dla kobiety w ciąży bardziej wygodne jest lokum, w którym nie musi biegać po schodach, jak to ma miejsce w bloku bez windy. Najbardziej jednak wszystkich zaskoczył fragment o... mężu! Do tej pory mówiło się, że ojciec jej dziecka jest jej partnerem, czyli że ich związek nie jest sformalizowany. 

Polecamy:  Wiedziałyście, że Melania Trump ma siostrę? Poznajcie Ines Knauss

Dorota Szelągowska wyszła za mąż

Choć wpis nie był poświęcony ślubowi, a zabawnej sytuacji, w której Dorota Szelągowska została pomylona z inną specjalistką od wnętrz, to wiele osób zelektryzował fragment, w którym napisała "Resztę znam z opowieści męża"!

Polecamy:  Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości! Zobacz, jak wyglądała w wieku 16 lat

Fani od razu zauważyli kluczowe słowo "mąż" i niektórzy zaczęli dopytywać, czy to już naprawdę małżonek, a inni od razu przeszli do gratulacji:)

"Mąż? No to gratulacje! "
"Gratuluję zamążpójścia☺"

Na odppowiedź raczej się nie doczekają. Dorota Szelągowska nie mówi o swoim związku. Czy to dlatego, że jej poprzedni był bardzo medialny? O jej małżenstwie z Adamem Sztabą pisali wszyscy! Wszędzie też pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Niestety, trzy miesiące po uroczystości pojawiły się informacje, że para chce się rozstać. 

Zobaczcie cały wpis. Myślimy, że Dorota Szelągowska chciała sformalizować związek przed porodem. Kiedy maluch przyjdzie na świat, gwiazda może nie mieć za wiele wolnego czasu:)

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:31

Zobacz także

Nasze propozycje