Poprzedni artykuł: Mężczyzna oświadczał się ukochanej... 148 razy, a ona tego nie widział... Następny artykuł: Angelina Jolie dawno nie wyglądała tak pięknie! Czy to zasługa nowego...

Dziewczyna Księcia Harry'ego przypomina Kate Middletone? Na tym zdjęciu jest bardzo podobna!

Kobieta, , tagi: kate middleton
Dla każdej sławnej pary, która spotyka się dopiero od kilku miesięcy, publiczne pokazanie się zwykle związane jest z ogromną ilością plotek. Nie inaczej odbywa się to w przypadku Księcia Harrego oraz jego nowej wybranki serca, Meghan Markle.

To 35-letnia aktorka, którą można kojarzyć głównie z roli Rachel Elizabeth Zane w serialu „Suits”. Para poznała się w Kanadzie, gdzie Książę Harry pojawił się z wizytą, aby promować charytatywną działalność fundacji Invicts Games Foundation.

Zdjęcia: Instagram; Instagram 

Ich związek nie trwa zbyt długo. Mimo to oboje bardzo dbają o swoją prywatność i nie udzielają wielu informacji na temat wspólnych planów. Rzadko również pokazują się razem, nie pozują do wspólnych zdjęć i dzięki temu unikają zbędnych plotek. Aż do teraz.

Ostatnio zmienili chyba jednak strategię, bo w kolorowej prasie mówi się o nich coraz głośniej. A to głównie za sprawą wesela. Para pojawiła się niedawno na ślubie jednego z najbliższych przyjaciół Księcia Harrego - Toma Inskipa. Najważniejsze było jednak to, co działo się podczas hucznej imprezy. Czule patrzyli sobie w oczy, trzymali się za ręce, a nawet obejmowali. Jak podaje portal dailymail.com:

To pierwszy raz, kiedy ona i Harry tak otwarcie nawiązywali kontakty z innymi jako para. To ważny krok w ich związku. Nie ma wątpliwości, co do tego, że on oszalał na jej punkcie. To może być naprawdę „to” – czytamy.

Wygląda na to, że brat Księcia Williama wreszcie znalazł kobietę, z którą chciałby spędzić resztę życia. Za granicą coraz częściej mówi się o tym, że najbardziej wyczekiwane w rodzinie królewskiej zaręczyny, to kwestia kilku miesięcy. Na pewno będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń roku. Wszystko ze względu na to, że niestety wybranka serca Księcia Harrego nie spełnia kryteriów idealnej kandydatki na żonę, która może przyjąć tytuł Księżnej.

Na niekorzyść Markle ma działać fakt, że aktorka jest po rozwodzie i ma ciemny kolor skóry... Również nagie sceny w serialu wcale nie pomagają.

Meghan Markle podobna do Kate Middleton?

W mediach pojawia się również wiele spekulacji na temat tego, że Meghan Markle jest bardzo podobna do Kate i Pippy Middleton. Czyżby bracia Windsore mieli podobny gust? :) Przy okazji rodzi się pytanie, czy aktorka zyska równie dużo sympatii i zaskarbi sobie serca milionów na całym świecie, co słynne siostry.

Zdjęcia: Ons.pl; Instagram; Ons.pl

Myślicie, że jest do nich podobna? :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 15:45

Zobacz także

Nasze propozycje