Poprzedni artykuł: Ivanka Trump przyznała się do choroby, która dotyka wiele Polek! Następny artykuł: Jak teraz wyglądają dziewczyny z t.A.T.u.?

Ta dziewczyna przeszła 40 operacji, bo ojciec uważał, że jest 'wadliwa'

Kobieta, , tagi: znamiona
Dzisiaj 22-letnia tancerka baletowa opowiada, jak wyglądało jej dzieciństwo. Ojciec starał się ją ukrywać, bo wstydził się jej znamion. Jak teraz wygląda Maria Isabel?

Maria Isabel Olivieri ma znamiona na całym ciele. Dzisiaj 22-letnia kobieta wspomina, że w dzieciństwie przeszła ponad 40 operacji, aby usunąć je, ponieważ ojciec uważał ją za „wadliwe dziecko”.

Polecamy:  Ivanka Trump przyznała się do choroby, która dotyka wiele Polek!

Znamiona zaczęły się pojawiać na jej skórze zaraz po urodzeniu. Na początku ojciec winił matkę za to, że urodziła taką córkę i ukrywał dziewczynę. Maria opisuje więc swoje dzieciństwo jako „twarde” dodając, że każde wakacje do 13 roku życia spędzała w szpitalu przechodząc szereg zabiegów, które miały doprowadzić do usunięcia zmian, ale te pojawiały się ponownie.

Polecamy:  Jennifer Lopez ma siostrę bliźniaczkę? Ta kobieta jest do niej łudząco podobna!

Dzisiaj jest baletnicą i nie wstydzi się swojego wyglądu.

Czuję się dobrze ze swoim wyglądem i radzę sobie z moim codziennym życiem, które nie jest łatwe, kiedy spotykam nieprzyjemne spojrzenia i pytania, ale nie narzekam, ponieważ pamiętam, że są ludzie w gorszych sytuacjach - mówi Maria.

Polecamy: Selena Gomez miała przeszczep nerki. Piosenkarka na Instagramie opublikowała wzruszające zdjęcie

Poza tym zawsze dla kogoś możemy być za grubi, za niscy, za wysocy - wszystkim nie dogodzimy. Ważne, by samemu się lubić. Marie na tyle zaakceptowała swój wygląd, że założyła konto na Instagrami. Zobaczcie, jak się prezentuje jej skóra pokryta znamionami. Dla nas jest piękna :)

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Zapisz

Oto kryjące podkłady polecane w KWC:

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:05

Zobacz także

Nasze propozycje