Poprzedni artykuł: Kuba Wesołowski pokazał urocze zdjęcie z wakacji z... córką! Następny artykuł: Wzruszająca historia Iwony Cichosz! Jak wyglądało życie niezwykłej ucz...

Jej twarz w połowie zakrywa czarne znamię, a ona zrobiła z niego atut!

Kobieta, , tagi: znamiona, body positive
Mariana Mendes ma nietypowe przebarwienie na twarzy, jednak choć ludzie mówią, że jest brzydka, to ona nigdy nie czuje się zawstydzona. Zobaczcie, co teraz robi.

Mariana Mendes mieszka w Brazylii. Od urodzenia na jej nosie, powiece i policzku znajduje się ciemne znamię. Kiedy miała 5 lat, próbowano je zmniejszyć za pomocą laseroterapii, ale pomimo kilku sesji, efekty były prawie niezauważalne. Mama dziewczyny wspomina, że bała się, że jej córka w przyszłości będzie zastraszana. Jednak teraz dziewczyna cieszy się, że nie poddano jej wtedy innym zabiegom i znamię nadal zdobi jej twarz.

Polecamy:  Ta dziewczyna ma piękne włosy, usta, oczy, ale niektórym przypomina... konia! Nie uwierzycie dlaczego

Jak można się domyślać, Mariana niejednokrotnie słyszała od ludzi, że wygląda dziwnie i brzydko, ale to jej nie przeszkadza. Często też ktoś myśli, że ciemne znamię to makijaż albo tatuaż, ale wtedy spokojnie tłumaczy czym ono jest.

Uważa, że znamię czyni ją "unikalną", ponieważ dzięki niemu wyróżnia się spośród innych ludzi. Twierdzi, że nigdy nie będzie się z jego powodu wstydziła. To co kiedyś wydawało jej się piętnem, potrafiła przekuć w atut. Teraz stara się przekonać innych do tego, że powinni siebie akceptować takimi jakimi są. Co więcej, została... modelką!

Polecamy:  Łuszczyca, grzybica i... sprawdźcie, z jakimi chorobami borykają się gwiazdy

Jak powstają znamiona? 

Znamiona melanocyntowe powstają na skutek większej ilości pigmentu pod skórą. Tak duże pojawiają się u jednego na 20 tys. urodzonych dzieci. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda Mariana. 

Foto:  Instagram

Jeżeli chcecie zatuszować swoje znamienia, spróbujcie mocno kryjących podkładów:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 03:26

Zobacz także

Nasze propozycje