Poprzedni artykuł: Ta dziewczyna twierdzi, że mężczyźni nie dorastają i... ma męża starsz... Następny artykuł: Nastolatki za nimi szalały, a teraz Bill i Tom z Tokio Hotel są nie do...

Nie zobaczysz dzisiaj nic bardziej uroczego! Reakcja księcia Harry'ego na to, co robi ta dziewczynka, jest mistrzowska

Kobieta, , tagi: książę Harry
Jak książe Harry zareagował na to, że dziewczynka podkrada mu popcorn? Ten roczy gest brata księcia Williama szybko obiegł media.

To urocze zajście podczas meczu weteranów wojennych szybko stało się popularne w mediach społecznościowych. Fani rodziny królewskiej nie mogą przestać komentować zachowania księcia Harry'ego. 

Dziewczynka je popcorn Księcia Harry'ego

Książe Harry objął niedawno patronatem imprezę Invictus Games, która odbyła się w Toronto (Kanada). Wydarzenie zorganizowano specjalnie dla byłych żołnierzy. Sam oczywiście uczestniczył w tych zawodach jako widz. Siedział na trybunach i przyglądał się zmaganiom weteranów wojennych.

Zobacz także:Był już efekt Księżnej Kate, nadchodzi efekt... Meghan?

W pewnym momencie zajął się jednak rozmową ze swoim towarzyszem. Był nią tak zaabsorbowany, że nawet nie zauważył, jak z jego kubełka regularnie ubywa popcorn. A to wszystko za sprawą małej dziewczynki, która wręcz nie mogła oprzeć się łakomstwu :).

Zobacz także:Cały dzień na obcasach? Księżna Kate zdradziła swój trik

Całe to dość zabawne zajście zarejestrowały oczywiście kamery. Książe Harry dopiero po chwilii zorientował się, że "złodziejaszkiem" jest urocza blondyneczka. Kilkulatka wykorzystała nieuwagę księcia i co jakiś czas wykradała mu prażoną kukurydzę. Kiedy brat Księcia Williama wreszcie zauważył, co się dzieje, sam chętnie częstował już dziewczynkę popcornem.

Po chwili zaczął się z nią również przekomarzać. Żartował również z jej mamą. 

To naprawdę uroczy gest księcia Harry'ego! Cała ta sytuacja pokazuje, że książę Harry lubi dzieci i ma z nimi bardzo dobry kontakt. I wcale nas to nie dziwi :). W końcu jest wujkiem 4-letniego księcia George'a oraz 2-letniej księżniczki Charlotte.

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/TheRoyalFamilyChannel

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 05:02

Zobacz także

Nasze propozycje