Poprzedni artykuł: Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki! Przewoziła psa… między nogami ki... Następny artykuł: Blondino z „Hotel Paradise” zdradził powód rozstania Marietty i Chrisa

Włoski aktor i model dołącza do obsady filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Przystojniejszy niż Michele Morrone?

Doda postanowiła pójść w ślady swojej przyjaciółki i podobnie do Blanki Lipińskiej, pracuje nad swoim debiutanckim filmem. Czy „Dziewczyny z Dubaju” przebiją „365 dni”? Patrząc na odtwórcę głównego bohatera nie jest to niewykluczone!

„Dziewczyny z Dubaju”, o seksaferze z polskimi modelkami i celebrytkami zarabiającymi na miłosnych uniesieniach w ramionach arabskich szejków, to niewątpliwie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych w Polsce. Choć produkcja zaplanowana jest na początek 2021 roku, to Doda, idąc w ślady swojej przyjaciółki Blanki Lipińskiej, umiejętnie podgrzewa atmosferę wokół swojego pionierskiego filmu. Nie oczekujmy jednak, że podobnie jak ukochana Barona, będzie nam powoli dawkować szczegóły dotyczące obsady „Dziewczyn z Dubaju”. Nic bardziej mylnego! Już teraz wiemy, że w postać głównego bohatera wcieli się nieziemsko przystojny aktor o włoskich korzeniach. Przystojniejszy niż Michele Morrone?

Kto zagra główną męską rolę w „Dziewczynach z Dubaju”?

Sukces ekranizacji pierwszej części erotycznej sagi Blanki Lipińskiej „365 dni” nie tylko wzbogacił pisarkę, ale za sprawą umieszczenia produkcji na platformie Netflixa zapewnił jej międzynarodową sławę. Również odtwórcy głównych ról, Michele Morrone i Anna Maria Sieklucka stali się rozpoznawalni na całym świecie do tego stopnia, że na TikToku powstało specjalne wyzwanie inspirowane filmem „365 dni”. Czyżby Doda pozazdrościła przyjaciółce sukcesu i dlatego postanowiła pójść w jej ślady tworząc równie kontrowersyjny film?

Nie od dziś wiadomo, że Doda nie boi się ryzyka i tematów tabu. Nic więc dziwnego, że ukochana żona cenionego producenta filmowego, Emila Stępnia, postanowiła spróbować swoich sił na zupełnie nowym polu zawodowym. By nie było jej zbyt łatwo, pokusiła się o ekranizację jednej z najmroczniejszych seksafer polskiego show biznesu, w  którą zamieszanych było wiele celebrytek z pierwszych stron gazet. By dodatkowo uatrakcyjnić swoje dzieło, artystka i reżyserująca film Marysia Sadowska, zaangażowały do współpracy niezwykle przystojnego włoskiego modela i aktora Giulio Berruti, który wcieli się w postać głównego bohatera.

Przedstawiam wam główną rolę męską w naszym filmie, Giulio Berruti. Wkrótce zaprezentuję wam kolejnych aktorów, którzy złamią niejedno polskie kobiece serce – napisała na swoim instagramowym koncie Doda.

Giulio Berruti, podobnie jak jego pobratymiec Michele Morone z „365 dni”, w „Dziewczynach z Dubaju” nie będzie grał Włocha, lecz zabójczo przystojnego, wpływowego i niebezpiecznego bossa o zupełnie innej nacji. Aktor wcieli się bowiem w bezwzględnego mężczyznę o arabskich korzeniach, któremu ze względu na koneksje i atrakcyjność nie sposób odmawiać.

Obok Giulio Berruti, w „Dziewczynach z Dubaju” zobaczymy również wiele znanych i cenionych polskich gwiazd, jak Paulina Gałązka, Anna Karczmarczyk, Olga Kalicka, Katarzyna Figura, Katarzyna Sawczuk, Beata Ścibakówna-Englert, czy Józef Pawłowski.

Kim jest Giulio Berruti, odtwórca głównej męskiej roli w „Kobietach z Dubaju”?

Giulio Berruti urodził się w Rzymie 27, września 1984 roku. Co ciekawe, 36-latek wcześniej nie wiązał swojej kariery z zawodowej aktorstwem, lecz ukończył studiana kierunku lekarsko-dentystycznym, a w 2015 roku uzyskał nawet tytuł specjalisty ortodoncji. Jak więc zaistniał w show biznesie? Okazuje się, że w trakcie studiów przedsiębiorczy Giulio dorabiał  jako model.

To jednak nie wszystko. Jako 19-latek atrakcyjny Włoch zadebiutował na wielkim ekranie w kręconej w słonecznej Italii hollywoodzkiej produkcji „Lizzie McGuire” z Hilary Duff w roli głównej. Później pojawił się u boku Seleny Gomez w komedii romantycznej „Monte Carlo”, a także brytyjskim musicalu „Walking on sunshine”, jak również licznych włoskich produkcjach, w tym erotyku „Piekło Gabriela”, porównywanym do „50 twarzy Greya”. 

Myślicie, że „Dziewczyny z Dubaju” przebiją „365 dni” Blanki Lipińskiej? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć przystojnego Giulio Berruti.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:20

Nasze propozycje