Poprzedni artykuł: "Nowe oblicze Greya"- jest pierwszy zwiastun trzeciej części! Następny artykuł: Co Ania Lewandowska dostała od męża na walentynki? Zobaczcie to zdjęci...

Takiej wersji hitu Adele jeszcze nie słyszałyśmy! Polskie dziewczyny podbijają internet!

Kobieta, , tagi: Adele
Adele wciąż na fali. I nie chodzi tylko o pięć nagród Grammy. Zobaczcie, jak dziewczyny ze Śląska przerobiły hit brytyjskiej piosenkarki.

Marta Skyba, Magdalena Janoszka i Marcelina Bednarska raczej nie spodziewały się, że ich interpretacja znane na całym świecie utworu Adele zyska tak szybko rozgłos. A to wszystko za sprawą coveru utworu „Hello” w śląskiej gwarze. To nietypowe nagranie zdobyło już prawie pięć tysięcy polubieni, ponad sześć tysięcy udostępnień i setkę komentarzy.

Niektórzy myślą, że to piosenka Adele o telefonie komórkowym, ale tak naprawdę to piosenka o Achimie. I wcale nie Adele. Polecamy na sobotni wieczór – napisały dziewczyny w opisie nagrania.

W refrenie zamiast słynnego słowa „hello” pojawia się rolada, kluski śląski i modra kapusta… :) Tego po prostu trzeba posłuchać!

Dziewczyny zdążyły już nazwać swój zespół, założyć fanpage na Facebooku i zdobyć przychylność internautów, a to nie zawsze jest proste.

Frele. Ze Ślunska. Śpiywomy fest dobre szlagiery po naszymu – tak piszą o sobie przyszłe gwiazdy.
My już jesteśmy ich fankami - a wy?

Zdjęcie główne: Facebook

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 17:22

Zobacz także

Nasze propozycje