Poprzedni artykuł: Zastanawiasz się, jak pachnie szczęście? Odkryj siłę natury z Lenor In... Następny artykuł: Zbyt atrakcyjna, by pracować z dziećmi? Przedszkolanka straciła pracę...

Edyta Górniak szczerze o swoim nowym partnerze. To już definitywny koniec związku?

Kobieta, , tagi: Edyta Górniak, związek
Wokalistka niedawno cieszyła się z nowej miłości, a teraz dodała bardzo poruszający wpis, w którym mówi o zaufaniu do mężczyzn. Co się stało?

Edyta Górniak już nie jest zakochana? Zaledwie kilka miesięcy temu na jej instastories mogliśmy zobaczyć materiał, na którym obejmował ją mężczyzna. Wtedy to wszyscy zaczęli się domyślać, że artystka jest szczęśliwie zakochana. Niedługo potem wyszło na jaw, że jej wybrankiem został o 9 lat młodszy William, początkujący aktor. Gwiazda nawet nie wykluczała legalizacji związku.

Polecamy:  Michael Jackson jak żywy! Jego sobowtór robi furorę w internecie

Edyta Górniak z partnerem

Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że wybranek Edyty Górniak zawiódł jej zaufanie i ich związek się rozpadł. Świadczy o tym niezwykle emocjonalny wpis artystki na Instagramie.

Polecamy:  Ta dziewczyna twierdzi, że mężczyźni nie dorastają i... ma męża starszego o 30 lat! Jak oni razem wyglądają?

Edyta Górniak o miłości

Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wymownym opisem, który mówi o tym, że zakończyła związek! Artystka stwierdziła w nim, że ma dość miłości do mężczyzn.

Dziękuję Ci Boże za danie mi syna, bo mam powód, by żyć, być mądrą i silną. Dziękuję Ci za muzykę, bo dzięki niej czasem mogę być bliżej Ciebie. Dziękuję ci za kontakty z ludźmi, bo możemy dzielić się magią i czasem zbliżać do siebie. Dziękuję ci za silne zmysły, dzięki którym mogę doceniać każdy moment mojej podróży. Lecz Boże, nigdy więcej miłości do mężczyzny. Nigdy więcej zaufania. Mam dość. - czytamy na Instagramie.

Szczegóły rozstania nie są znane, ale można się tylko spodziewać, że Edyta Górniak bardzo to przeżyła. 

W każdym razie nadal życzymy jej szczęścia w miłości:)

Polecamy:  Pamiętacie piękność z teledysku "Despacito"? Nie uwierzycie kim była i jak wyglądała kiedyś

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:13

Zobacz także

Nasze propozycje