Poprzedni artykuł: Kasia Tusk pokazała brzuch po ciąży! Fani nie przebierają w słowach: '... Następny artykuł: Antek Królikowski spotkał się z Baronem! Nie obyło się bez małych złoś...

Edyta Górnika pokazała kulisy odważnej sesji! Pozy roznegliżowanej gwiazdy nie wszystkim się spodobały...

Kobieta, , tagi: Edyta Górniak
Odważne pozy roznegliżowanej piosenkarki nie wszystkim się spodziewały. Komentarz jednej z internautek był wyjątkowo agresywny...

Edyta Górniak pokazała, co się działo w trakcie sesji zdjęciowej, której efekty można zobaczyć w najnowszym wydaniu "Vivy!". Filmik wywołał głównie bardzo pozytywne reakcje. Nie zabrakło jednak kilku dwuznacznych komentarzy i... ostrego hejtu. Co ciekawe, Edyta Górniak odpisała atakującej ją internautce z zaskakującym spokojem i podziwu godną klasą. Takiego panowania nad emocjami internetowe trole powinny się od niej uczyć!

Edyta Górniak zaatakowana za seksowny taniec

Na opublikowanym przez Górniak filmiku widać ją, pozującą dla magazynu "Viva!". W tle – jak to zwykle bywa na sesjach zdjęciowych – słychać muzykę. I w przerwie między kolejnymi ujęciami, ubrana tylko szpilki, figi i gorset, Edyta zaczyna tańczyć. Od mocno rozebranej i seksownie poruszającej się gwiazdy trudno oderwać oczy! Górniak wygląda świetnie i widać, że dobrze czuje się w swoim ciele. Większość komentujących filmik osób była zachwycona figurą 46-letniej gwiazdy. Ale wśród setek komplementujących ją wpisów znalazł się jeden wyjątkowo krytyczny: 

Kobieto! Przestań się wić jak dzi**a – napisała jedna z komentujących internautek. – Z tym głosem mogłabyś być gwiazdą całego świata. To co pokazujesz jest patetyczne. Pokaż wszystkim swój glos.

Tak agresywnego hejtu dawno nie widzieliśmy. Duże wrażenie zrobił też na nas fakt, że autorce tego ordynarnego komentarza nie tylko udało się w nim obrazić gwiazdę, ale też ją... pochwalić. Widocznie przebieg kariery Edyty Górniak zawiódł oczekiwania krytykującej ją kobiety. Na szczęście sama zainteresowana nie bardzo przejęła się ostrą oceną internautki i jej gorzkim rozczarowaniem. Górniak spokojnie, choć nie bez drobnej uszczypliwości, odpowiedziała hejterce:

Jaki bogaty zasób terminologii. Dobrego dnia.

Zobacz także: Syn Edyty Górniak świętował urodziny z... papierosem w ustach!

Naszym zdaniem krytykująca Górniak kobieta wylała na nią swoją frustrację. W rzeczywistości pewnie zazdrości gwieździe nie tylko jej kariery, ale też figury. 

A wy co myślicie o tym ataku na Edytę Górniak?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2019, 07:43

Zobacz także

Nasze propozycje