Poprzedni artykuł: KAZIMIERNIKEJSZYN - festiwal inny niż wszystkie Następny artykuł: Gwiazda serialu "M jak miłość" wzięła ślub! Wyglądała przepięknie

Edyta Górniak ma nowego chłopaka. Sporo młodszy i baaardzo przystojny!

Kobieta, , tagi: Edyta Górniak
Edyta Górniak jest zakochana! Młody i przystojny przystojny wybranek gwiazdy zdążył już przedstawić ją swoim znajomym i zdobyć sympatię jej syna.

Edyta Górniak ma nowego chłopaka! Gwiazda spotyka się 33-letnim Mateuszem Zalewskim. Przystojny szatyn jest właścicielem jednego z łódzkich hoteli i kierowcą rajdowym. Para oficjalnie nie potwierdziła jeszcze swojego związku, ale nie szczędzi sobie czułości w mediach społecznościowych, więc ich miłość nie mogła długo pozostać tajemnicą.

Falę plotek uruchomił komentarz Górniak pod zdjęciem na Instagramie Mateusza. Pod opublikowaną pod koniec czerwca fotką, na której widać Zalewskiego pozującego z pucharem zdobytym w wyścigu samochodowym, Edyta napisała:

Szczęście Moje!

Zobacz także: Edyta Górniak szczerze o swoim nowym partnerze. To już definitywny koniec związku? 

Edyta Górniak jest zakochana - to coś poważnego?

Niedługo później Edyta pojawiła się na Instagramie Mateusza. Mężczyzna opublikował na Stories zdjęcie zrobione podczas kolacji ze znajomymi, wśród których widać Edytę Górniak. Na fotce widać Zalewskiego czule pochylonego nad roześmianą gwiazdą. Jedną rękę Mateusz trzyma na ramieniu Edyty. Ten gest nie pozostawia wątpliwości - tych dwoje łączy coś więcej niż przelotna znajomość.

Filmik ze zdjęciem zniknął już ze Stories Mateusza Zalewskiego. Na szczęście fani gwiazdy skopiowali fotkę i dzięki temu świat zyskał kolejny dowód na to, że Edyta jest zakochana.

Innym mocnym dowodem na to, że związek Górniak z Zalewskim to poważna sprawa, jest fakt, że Mateusz poznał już syna gwiazdy. I wszystko wskazuje na to, że Allan nowego chłopaka mamy polubił. 14-latek, tak jak Edyta Górniak, zostawia ciepłe komentarze pod zdjęciami Mateusza Zalewskiego na Instagramie.

Górniak ma słabość do młodszych mężczyzn

Edyta Górniak wyraźnie "zasmakowała" w młodszych mężczyznach! Rok temu gwiazda spotykała się z przystojnym Amerykaninem. Związek 44-letniej wtedy piosenkarki z 37-letnim Williamem Mckinneyem trwał co prawda tylko cztery miesiące, ale przyczyną jego rozpadu była podobno nie różnica wieku, ale dystans. Mieszkająca na co dzień w Los Angeles Edyta dość często odwiedzała wtedy Polskę i Mckinney źle znosił te rozstania.

Z Mateuszem Zalewskim Górniak nie grożą takie problemy. Piosenkarka już jakieś czas temu zaczęła szukać mieszkania w Warszawie. A ze stolicy do Łodzi jest przecież tylko "rzut beretem"... ;-)

Zobacz także: Tego się nikt nie spodziewał! Heidi Klum spotyka się z 16 lat młodszym muzykiem

A wy co myślicie o nowym chłopaku Górniak - pasuje do gwiazdy? 

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 04:58

Zobacz także

Nasze propozycje