Poprzedni artykuł: Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę. Zakochał się na planie "M jak Mi... Następny artykuł: Quebonafide ma nową dziewczynę? To piękna celebrytka

Edyta Herbuś ma nowego partnera. Ma już dzieci... z dwiema innymi celebrytkami

Kobieta,
,
, tagi: Dorota Gardias, Edyta Herbuś
"Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień" - ogłosiła Edyta Herbuś w "Pytaniu na Śniadanie". Kim jest jej wybranek?

Edyta Herbuś znów jest zakochana! Jak dotąd tancerka miała bardzo zmienne szczęście w miłości. Była związana m. in. ze striptizerem Dawidem Ozdobą i tancerzem Tomaszem Barańskim, a od 2010 r. ogromne zainteresowanie mediów wzbudzała jej relacja ze znacznie starszym, światowej sławy reżyserem operowym Mariuszem Trelińskim. Ostatecznie rozstali się na początku ubiegłego roku, a Edyta została przedstawiona w mediach jako biedna porzucona. Na szczęście ciężkie czasy ma już za sobą, bo wyszło na jaw, że od kilku miesięcy spotyka się z Piotrem Bukowieckim. O nowej miłości opowiedziała w "Pnś":

W życiu prywatnym jest teraz fajny czas. Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia i potrafi być świetnym partnerem na co dzień. (...) Jestem szczęśliwa i pełna optymizmu. Mam spokój wewnętrzny, że wszystko dzieje się tak, jak trzeba - ujawniła w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

Zobacz także: Odeta Moro jest w ciąży. Ojcem dziecka jest... były gwiazdy TVP

Kim jest partner Edyty Herbuś?

W internecie da się znaleźć sporo informacji o nowym ukochanym Herbuś, głównie w kontekście jego poprzednich związków. 37-latek byłżonaty z Karoliną Rosińską, zapomnianą aktorką, która w latach 00. była prawdziwą heroiną polskiego ekranu. Zagrała tytułową rolę w "Uprowadzeniu Agaty" (1993), by powrócić w popularnej komedii Lubaszenki "Poranek kojota" (2001). Jako Noemi, córka bogatego mafiosa, zakochała się w biednym młodzieńcu, w którego wcielił się Maciek Stuhr. Zachęcona sukcesami, Rosińska wyjechała do Hollywood, gdzie poślubiła Bukowieckiego, który również aspirował do międzynarodowej kariery. Para doczekała się dwójki dzieci, córeczki Vivian i synka Melchiora.

Bukowiecki w 2014 r., fot. AF Eos

W końcu oboje wrócili do Polski, a w trakcie rozwodu z Rosińską, Bukowiecki zakochał się w Dorocie Gardias. W 2013 r. Dorocie i Piotrowi urodziła się córeczka. Nowy ukochany pogodynki był w polskich mediach przedstawiany jako szycha z Hollywood, niestety nie sposób znaleźć jego nazwiska w bazach IMDB.com czy FilmPolski.pl. Dziś jest producentem telewizyjnym. Z Gardias rozstał się w 2015 r., a później... wystąpił w programie randkowym TVP "Pierwsza randka".

Zobacz także: Mikołaj Roznerski ma nową dziewczynę. Zakochał się na planie "M jak Miłość"

Piotr Bukowiecki i Dorota Gardias w 2014 r., fot. AF Eos

Od kiedy Herbuś i Bukowiecki są razem?

Magazyn "Party" donosił o tej relacji już w styczniu, jednak dopiero teraz Edyta Herbuś zdecydowała się opowiedzieć o nowym związku publicznie. Debiut na ściance tancerka i producent mają jeszcze przed sobą, jednak "życzliwi" wyjawili tabloidom, że spędzili razem święta Bożego Narodzenia. Dowodów nie trzeba długo szukać - 25 grudnia Edyta umieściła na Instagramie zdjęcie z Vivian, córką partnera z pierwszego małżeństwa.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia!

Zdj. główne: ONS

Zobacz także: Jak wyglądała Doda, zanim stała się sławna i dlaczego tak wcześnie zaczęła się malować? [TYLKO U NAS]

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:01

Zobacz także

Nasze propozycje