Poprzedni artykuł: Jessica Mercedes pokazała, jak wygląda po operacji szczęki Następny artykuł: Natalia Siwiec zmniejszyła piersi? Jej biust wygląda teraz znacznie ba...

Internauci zachwycają się mamą Adama Zdrójkowskiego: 'Jak rodzeństwo!'

Kobieta,
,
, tagi: Adam Zdrójkowski
To prawda - Edytę Zdrójkowską, mamę Adama Zdrójkowskiego, bardzo łatwo można by pomylić z jego siostrą. Jak wygląda?

Jakiś czas temu zdjęcie Macieja Musiała robiło furorę w internecie - fani młodego aktora pomylili jego mamę z siostrą! To samo spotkało niedawno Adama Zdrójkowskiego. Jego wspólne zdjęcie z bratem oraz rodzicami uruchomiło lawinę komentarzy.

Piękna mama Adama Zdrójkowskiego

Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim mama młodego aktora - Edyta Zdrójkowska. Internauci od razu zachwycili się jej nienaganną figurą. W komentarzach pisali również, że wygląda bardzo młodo i spokojnie mogłaby być siostrą Adama Zdrójkowskiego.

- Jejku, jak brat z siostrą.

- Jak rodzeństwo!

Wcale nie dziwią nas te zachwyty. To aktywny styl życia pomaga Edycie Zdrójkowskiej utrzymać nieskazitelną sylwetkę. Na swoim Instagramie mam aktora bardzo często publikuje zdjęcia z siłowni, chwali się również wysportowanym ciałem podczas wakacji. Obserwuje ją już ponad dziewięć tysięcy osób!

Fajnie było, ale sie skończyło

Post udostępniony przez Edyta Zdrójkowska (@edyta_zdrojkowska)

Co prawda jeszcze sporo brakuje do tego, by przegonić syna, ale wszystko wskazuje na to, że nie będzie to duże wyzwanie... :) W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia Edyty Zdrójkowskiej.

Zobacz także:Honey o przedłużaniu włosów. "Mam dziewicze włosy Ukrainek"

Zdjęcie główne: Instagram.com/edyta_zdrojkowska

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:19

Zobacz także

Nasze propozycje