Poprzedni artykuł: Skóra pergaminowa, czyli śmiertelnie niebezpieczne piegi Następny artykuł: Świąteczna reklama Allegro po raz kolejny wzrusza was do łez!

Edzia z „Królowych życia” opowiedziała o romansie z tajemniczym Adasiem. To dla niego rzuciła Jacka?

Gwiazda „Królowych życia” już niedługo powie sakramentalne „tak”. Czy to dla tajemniczego narzeczonego rozstała się z Jackiem?

Edzia, a właściwie Edyta Nowak, zyskała sławę dzięki udziale w kontrowersyjnym programie „Królowe życia”, emitowanym na antenie TTV. To tam wraz ze swoimi przyjaciółmi, Dagmarą Kaźmierską i Jackiem Wójcikiem przedstawiana jest jako przebojowa, pewna siebie bizneswoman, która wiedzie szczęśliwe, pełne przygód życie tytułowych „królowych życia”, które z zapartym tchem śledzą miliony Polaków.

Jak się okazuje, nawet w życiu „królowych” czasem pojawiają się złe chwile, a ich passę zakłócają nieoczekiwane sytuacje. Ostatnio sielankowe życie Edzi i Dagmary przerwał wypadek samochodowy Kaźmierskiej, w którym poważnemu uszkodzeniu uległy jej nogi. Choć w trudnych chwilach kobietę wspierał nastoletni syn i przyjaciel Jacek, u jej boku zabrakło ukochanej przyjaciółki Edyty.

Wbrew pozorom to wcale nie konflikt pomiędzy kobietami był głównym powodem nieobecności przyjaciółki Kaźmierskiej w programie, lecz prawdopodobnie ciąża Edzi. Co ciekawe, to wcale nie Jacek Wójcik, z którym Edzia rozstała się pod koniec 6. sezonu „Królowych życia” jest ojcem maleństwa, lecz tajemniczy Adam, z którym już w finałowym odcinku show Edzia weźmie ślub w romantycznej Wenecji. Stacja TTV jednak nie potwierdza informacji o tym, że bohaterka naprawdę spodziewa się dziecka.

Zobacz także: Izabela z „Googlebox” dostała się do programu dzięki… małemu kłamstwu

Co zobaczymy w finale 7. sezonu „Królowych życia”?

Obecnie na antenie TTV emitowany jest już 7. sezon „Królowych życia”, którego najnowsze odcinki zostały nagrane niedługo po wypadku Dagmary Kaźmierskiej. Choć na początku sezonu Kaźmierska bardzo przeżywała swoją niedołężność, a sytuacji nie pomagała nieobecność jej przyjaciółki Edzi, to w kolejnych odcinkach widzowie mieli okazję obserwować, jak „królowa” na nowo staje na nogi i odbudowuje swoją relację z Edytą.

W najnowszych odcinkach show śledzimy też rozwijającą się zażyłość pomiędzy Edzią, a jej tajemniczym narzeczonym Adasiem, którego bohaterka programu ma poślubić w finałowych odcinkach „Królowych życia”.

Edzia z „Królowych życia” o związku z tajemniczym Adasiem

Finał 7. sezonu „Królowych życia” zbliża się wielkimi krokami. Już 23 i 24 listopada będziemy mogli zobaczyć od dawna wyczekiwany ślub Edzi i Adasia, który odbędzie się w romantycznej weneckiej scenerii. Przygotowania do ceremonii zostały szczegółowo uwiecznione przez kamery TTV, które towarzyszyły narzeczonym oraz im świadkom podczas wycieczki do Włoch.

Zobacz także: Agnieszka z „Googlebox” przeszła metamorfozę! Fani: „ma pani ciało lepsze niż niejedna nastolatka”

To właśnie w finałowych odcinkach Edzia zdradza kulisy swojego związku z tajemniczym Adamem. Jak się okazuje, ich uczucie nawiązało się zupełnie przez przypadek. Samochód Edyty stale się psuł, dlatego też postanowiła powierzyć go w ręce zaufanego mechanika i wieloletniego przyjaciela Kaźmierskiej – Adama. Zatroskana Edzia codziennie odwiedzała warsztat samochodowy, sprawdzając stan swojego auta i tak nawiązała bliższą relację z mężczyzną.

Samochód się psuł, cały czas do niego [Adama przyp. red.] jeździłam codziennie. Ale później już się nie psuł, a ja jechałam specjalnie. On oglądał, coś tam patrzył i mówił „wszystko jest dobrze”, a ja dalej przyjeżdżałam. No i tak się zaczęło – wspomina w jednym z finałowych odcinków Edzia. Nie mogę bez niego żyć – dodaje.

Tym samym kobieta ukróciła plotki, jakoby znajomość z Adamem miała wpływ na jej rozstanie z Jackiem Wójcikiem. Edzia i Jacuś, pomimo iż ich miłość nie przetrwała zbyt długo, nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach. Ich relacja jest na tyle silna, że kobieta zaprosiła byłego partnera na swoje wielkie weneckie wesele.

Cóż, pozostaje nam więc z zapartym tchem śledzić najnowsze odcinki „Królowych życia” i oczekiwać na wielki finał sezonu. My już nie możemy doczekać się wesela Edzi i Adama. A wy?

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 11:34

Nasze propozycje