Poprzedni artykuł: Marina po raz drugi zostanie mamą? Ta wypowiedź nie pozostawia złudzeń... Następny artykuł: Masz krostki, zaskórniki, słabe włosy, cellulit... Wszystkiemu winien...

Edzia z „Królowych życia” pokazała ciążowy brzuszek. Zdradziła też płeć maleństwa

Plotki o ciąży Edzi z „Królowych życia” wreszcie się potwierdziły. Gwiazda TTV zdradziła też płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Ostatni sezon „Królowych życia” był pełen emocji, szczególnie jeśli chodzi relacje pomiędzy głównymi bohaterkami show – Dagmarą Kaźmierską i Edytą Nowak, które w ciągu aż siedmiu sezonów show dały się poznać jako bratnie dusze, wspierające się w każdej sytuacji. Jednak ostatni, siódmy sezon „Królowych życia” był naprawdę przełomowy, a sielankowe życie tytułowych „królowych” przerwał wypadek samochodowy Kaźmierskiej, w którym poważnemu uszkodzeniu uległy jej nogi. Choć w trudnych chwilach Dagmarę wspierał nastoletni syn Conan oraz wieloletni przyjaciel Jacek, u boku „królowej” zabrakło jej ukochanej przyjaciółki Edzi.

Jak się później okazało, to nie konflikt pomiędzy kobietami, lecz domniemana ciąża Edzi była głównym powodem nieobecności kobiety w show. Choć stacja TTV jednoznacznie ucinała plotki, jakoby gwiazda „Królowych życia” naprawdę spodziewała się dziecka, to finałowy odcinek programu obnażył całą prawdę na temat nieobecności Edzi w programie. W 24. odcinku Edzia wreszcie przyznała się do ciąży.

Edzia z „Królowych życia” pokazała ciążowy brzuszek

Najnowszy sezon „Królowych życia” był dla bohaterów bardzo trudny. Uwaga kamer tym razem skupiła się szczególnie na relacji pomiędzy główną gwiazdą show, Dagmarą Kaźmierską oraz jej najlepszą przyjaciółką Edzią. W najnowszych odcinkach programu śledziliśmy dramat Kaźmierskiej, która powoli wracała do życia po poważnym wypadku. Uwadze widzów nie umknął również fakt, że Dagmarze w najtrudniejszym czasie nie towarzyszyła jej ukochana przyjaciółka Edzia. Z czasem kobiety wyjaśniły sobie nieobecność Edyty motywowaną jej stanem zdrowia oraz rozwijającą się zażyłością z tajemniczym mechanikiem samochodowym Adamem.

Nie da się ukryć, że Edzia zaskoczyła wszystkich informacją, że bardzo szybko pocieszyła się po rozstaniu z Jackiem (z którym zerwała pod koniec 6. sezonu show) i znalazła sobie nowego ukochanego. To jednak nie koniec rewelacji. Kobieta na łamach programu oświadczyła swojej przyjaciółce Dagmarze, że nie wyobraża sobie życia bez tajemniczego narzeczonego i planuje z nim ślub. Romantyczna ceremonia odbyła się w Wenecji, a wszystkich dziwiło to, dlaczego dzieje się to tak szybko.

W finałowym odcinku show wszystko się wyjaśniło! Tuż po zaślubinach Edzia postanowiła wyznać Dagmarze prawdę na temat pośpiechu związanego ze ślubem z Adamem. W hotelowej toalecie gwiazda TTV podwinęła swoją ślubną suknię i pokazała przyjaciółce ciążowy brzuszek.

Zdjęcie: Screen Player.pl "Królowe życia" S07.E.24.

Znamy płeć dziecka Edzi z „Królowych życia”

To nie koniec niespodzianek! Edzia zdradziła też płeć dziecka. Gwiazda „Królowych życia” już niedługo przywita na świecie synka. Termin porodu planowany jest na marzec 2020 roku.

To jednak nie pierwsze dziecko Edzi. Gwiazda TTV ma jeszcze dwójkę starszych dzieci: dwudziestoletniego syna Nikolasa oraz dwunastoletnią córkę Krysię. Jak jej dzieci reagują na wieść o ślubie mamy?

Syn Edzi, Nikolas, już jest dorosły chłopak. On będzie miał już ze dwadzieścia lat i ma już swoją dziewczynę – wspomina w ostatnim odcinku „Królowych życia” Dagmara Kaźmierska. Ale Krysia jest mała, ma około 12. Lat. Ale Krysia bardzo lubi Adaśka, bardzo go kocha i jest szczęśliwa. Będą dobrze razem żyć - dodaje.

Życzymy przyszłym rodzicom wszystkiego najlepszego.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 10:09

Nasze propozycje