Poprzedni artykuł: Brzuszek Małgorzaty Rozenek-Majdan jest już naprawdę duży! Następny artykuł: Meghan i Harry zarobią miliony na odejściu z rodziny królewskiej!

Wcale nie Doda! Emil Stępień na premierze „Psów 3” pojawił się z inną blond pięknością

Emil Stępień zaskoczył wszystkich na oficjalnej premierze filmu „Psy 3”. Zamiast ukochanej żony – Dody – producentowi podczas eventu towarzyszyła inna blond piękność. Kim jest kobieta, która niemal przez cały wieczór trzymała go pod rękę?

Wtorkowa premiera sequela kultowego filmu „Psy” z Bogusławem Lindą w roli głównej przyciągnęła wiele gwiazd. I choć niewątpliwie ogromnym zainteresowaniem mediów cieszyła się 28 letnia córka Lindy, Lidia Popiel, która towarzyszyła ojcu podczas eventu, to światła reflektorów były skupione jeszcze na jednej parze. Mowa o mężu Dody – Emilu Stępniu. Okazuje się, że mężczyźnie tego wieczoru wcale nie towarzyszyła ukochana żona, lecz… bardzo znana piosenkarka. Kim jest blond piękność, która przyszła z Emilem na premierę „Psów 3”?

Emil Stępień na premierze filmu „Psy 3”

Wcale nie Doda! Emil Stępień na premierze „Psów 3” pojawił się z inną znaną blondynką robiącą karierę w branży muzycznej.

Mój mąż idzie na premierę filmu. Z osobą towarzyszącą. I nie jestem nią ja – podpowiedziała na Instagramie Doda. Zgadnijcie z kim idzie. Mega utalentowana, ładna kobieta – dodała.

Jak możemy dalej dowiedzieć się z InstaStory wokalistki oraz licznych zdjęć paparazzi, podczas premiery filmu „Psy 3” Emilowi Stępniowi towarzyszyła… Maria Sadowska.  Czyżby to oznaczało kryzys w małżeństwie Dody i Emila? Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że ze względu na problemy zdrowotne Dody, wokalistka tego dnia nie mogła towarzyszyć swojemu mężowi.

Zdjęcie: Screen InstaStories @dodaqueen

Przypominamy, że od dłuższego czasu Doda zmaga się z problemami ze słuchem, a od czasu założenia aparatu ortodontycznego piski i szumy w jej uszach znacznie się nasiliły. Dlatego też zgodnie z zaleceniami lekarzy piosenkarka powinna unikać głośnych miejsc, takich jak np. kinowe sale. Dlaczego na premierę filmu „Psy 3” Emil Stępień wybrał na swoją towarzyszkę akurat Marię Sadowską? Powód jest prosty. Para obecnie wspólnie pracuje nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”, którego reżyserem będzie nie kto inny, jak właśnie Maria Sadowska.

Zdjęcie: Screen InstaStories @dodaqueen

Dodzie życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że jej problemy ze słuchem niebawem przeminą.

Zdjęcie: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2020, 03:13

Nasze propozycje