Poprzedni artykuł: Kylie Jenner zmniejszyła usta! Jak wygląda bez swojego znaku rozpoznaw... Następny artykuł: Kim jest były Esmeraldy Godlewskiej? To przez niego przeszła załamanie...

Esmeralda Godlewska pokazała się w szpitalnym łóżku! Mistrzyni autopromocji?

Kobieta, , tagi: siostry Godlewskie
Esmeralda Godlewska ze szpitalnego łóżka opowiada o swoim stanie zdrowia i dziękuje fanom za troskę. Ale to nie wszystko, co ma do powiedzenia kontrowersyjna celebrytka...

Jak niedawno pisaliśmy, Monika "Esmeralda" Godlewska spowodowała poważny wypadek. Jej Audi staranowało na warszawskiej ul. Ząbkowskiej kilka samochodów, po czym wbiło się w ścianę jednego z budynków. Zakrwawioną Godlewską z miejsca wypadku przewieziono do szpitala. Co ciekawe, obecni na miejscu policjanci ujawnili, że kobieta "śmierdziała alkoholem". Dzień po kraksie, Esmeralda Godlewska pokazała na Stories swoje obrażenia i podziękowała fanom za wsparcie.

Dziękuję, że pomimo całej tej fali hejtu wciąż są dobre osoby, które mają serce i nie jest to serce z kamienia. Ja leżę w szpitalu - trzy tygodnie mnie czeka rehabilitacja - mówi Monika "Esmeralda" Godlewska.

Instagram

Autopromocja na szpitalnym łóżku

Widząc poobijaną Monikę, automatycznie jesteśmy gotowi do współczucia. Jednak już minutę później empatię zastępuje totalne zaskoczenie. Bo w kolejnym ujęciu, Esmeralda powraca do swojego ulubionego zajęcia, czyli autopromocji, i ze szpitalnego łóżka zaczyna zachwalać internautom najnowszą "produkcję" sióstr Godlewskich.

Ale kiedy wyjdę, moi kochani, nie pozbędziecie się mnie tak szybko - zapowiada Esmeralda z zalotną miną - Bo wychodzi nasz nowy teledysk, nowa piosenka.

Po chwili, jakby przypomniała sobie, w jakich okolicznościach trafiła do szpitala, Monika Godlewska odnosi się w końcu do samego wypadku.

Co mogę powiedzieć - żałuje tego, co się stało. Żałuję, że wjechałam tam, gdzie wjechałam. Ale moi kochani, tak jak mówiłam, tak szybko się mnie nie pozbędziecie. Wychodzi nasz najnowszy teledysk. Esmeralda wróci do zdrowia. Żałuję tylko tego, co się stało.

Jak rozumieć to naprzemienne promowanie swojej twórczości, i kajanie się za spowodowanie wypadku? Słuchając Godlewskiej można dojść do wniosku, że aspirująca piosenkarka nie cierpi na depresję, jak twierdziła jej siostra Magda, tylko raczej ma rozdwojenie jaźni.

W jakim stanie jest Esmeralda Godlewska?

Po koniec swojej szpitalnej "transmisji" Monika "Esmeralda" Godlewska ujawnia, w jakim stanie wyszła z niedzielnej kraksy.

Sorry za mój wygląd. Jestem bez makijażu, poobijana - tłumaczy Esmeralda. - Cieszę się tylko z tego, że nikomu nie stała się krzywda i dziękuję Bogu za to, i za to się modlę. Jedyne obrażenia, jakie odniosłam, to obrażenia głowy, miednicy i śledziony, która na szczęście nie pękła.

Na koniec padają słowa, na które wielu pewnie czekało:

I tak dla mnie najważniejsze jest to, że nikomu nic się nie stało, że nikt nie ucierpiał w wypadku, prócz mnie - mówi Godlewska. - Ale generalnie być może to jest zasłużona kara.

To ostatnie zdanie brzmi prawie jak przyznanie się do winy i potwierdzenie pierwszych policyjnych doniesień z miejsca wypadku. Teraz pozostaje nam czekać na dalsze działania prokuratury. Wszystko zależy od tego, CZY i ILE alkoholu Godlewska wypiła, zanim siadła za kółkiem (wg źródeł Pudelka, miało to być aż 1,5 promila!). W najlepszym wypadku Esmeraldę może czekać czasowa utrata prawa jazdy i grzywna, a w najgorszym - do 2 lat więzienia.

Zobacz także: Smukłe ciało Esmeraldy Godlewskiej to tylko zasługa mocnego retuszu? Zaskakujące zdjęcia z ukrycia

A wy co myślicie o szpitalnych wyznaniach Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 03:52

Zobacz także

Nasze propozycje