Poprzedni artykuł: To genialny (i tani!) trik, by zwalczyć brzydki zapach stóp! Następny artykuł: Iga Lis skomentowała występ Kingi Rusin w „Milionerach”! O takiej reak...

Ewa Chodakowska zdradziła, co tak naprawdę myśli o Annie Lewandowskiej. Odważne słowa trenerki

Kobieta,
,
, tagi: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, trenerka fitness
Rzekomy konflikt pomiędzy Ewą Chodakowską i Anną Lewandowską to temat, który co rusz pojawia się w mediach. Ewa Chodakowska postanowiła zakończyć plotki na ten temat...

Ewa Chodakowska opowiedziała, co tak naprawdę myśli na temat Anny Lewandowskiej w programie "Onet Rano". Trenerka była gościem Jarosława Kuźniara, który skierował temat rozmowy na "rywalkę" Chodakowskiej. 

Taka Lewandowska to wróg, co nie? - mówił Kuźniar w programie.

Ewa Chodakowska o Annie Lewandowskiej

Trenerka nie mogła uniknąć odpowiedzi na pytanie dziennikarza. Ewa Chodakowska zaznaczyła, że z Anią więcej je łączy niż dzieli i mają wspólnych wrogów, którymi są wyłącznie niezdrowy tryb życia i lenistwo. Trenerka jednoznacznie zaprzeczyła temu, że z Anią traktują się, jako konkurencję:

Co Ty! Super babka, fajne rzeczy robi. Ja za wszystkich trzymam kciuki i jest do dla mnie szalenie ważne, żeby takich osób było więcej. Kibicujemy sobie nawzajem!

Okazuje się więc, że konflikt pomiędzy trenerkami od początku był wydumany, a Ewa Chodakowska mocno wspiera Anię. Obie trenerki fitness mają wspólny cel i jak to określiła Ewa - "grają do tej samej bramki". Miejmy nadzieję, że wypowiedź Ewy nareszcie zakończy temat konfliktu pomiędzy gwiazdami. 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Źródło zdjęcia: Facebook

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 17:49

Zobacz także

Nasze propozycje