Poprzedni artykuł: Ten chłopak spotyka się z dziewczyną, która jest kopią jego siostry Następny artykuł: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała zdjęcie w krótkich włosach

Ewa Farna wróciła do koncertowania. Młoda mama wygląda kwitnąco

Kobieta, , tagi: Ewa Farna
Ewa Farna niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda młoda mama, która nota bene już wróciła na scenę!

Ewa Farna kilka tygodni temu urodziła swojego syna Artura. Artystka zapowiadała, że nie będzie zbyt długo korzystać z urlopu macierzyńskiego i jak mówiła, tak i zrobiła! Już 12 lipca zagrała bowiem swój pierwszy koncert. Młoda gwiazda pokazuje, że jest w stanie łączyć macierzyństwo z pracą.

Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać - wyznała Ewa Farna w magazynie "Party".

Jak wygląda Ewa Farna po porodzie?

Po pierwszym koncercie od urodzenia synka, Ewa Farna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje swoją sylwestkę w lustrze i przyznała, że czuje się znakomicie. Gwiazda twierdzi, że powiedzenie "szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko" jest prawdziwe i dlatego też nie rezygnuje ze swoich planów zawodowych. Ze swoim synem na co dzień jest 24 godziny na dobę, a w trakcie dnia koncertowego po prostu 22,5 godziny:)

Czuje się świetnie. Uważam, że "nic ekstremalnego nie jest dobre" i "szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko". A wystarczająco mi się to później zwróci. Macierzyństwo jest bez wątpienia na pierwszym miejscu (dzisiaj po pierwszy raz z 24 h tylko 22,5 h razem ) a to się przecież nie musi wykluczać z nie tak częstym koncertowaniem

Zobacz także:  Ewa Farna sparodiowała siostry Godlewskie

Zapewne wiele osób mogłoby pomyśleć, że przecież nie każda matka może sobie pozwolić na tak szybki powrót do pracy. Spokojnie - Ewa Farna nikogo nie ocenia i nikogo do niczego nie namawia. W swoim opisie podkreśla, że każda sytuacja i każde dziecko jest inne. Tak samo z dystansem podchodzi do swojej formy po ciąży.

Istnieją matki, które naprawdę rozwiązują większe problemy niż ja. Każde dziecko jest inne, przez to się nie możemy porównywać. I każda mama pozwoli sobie na takie tempo, na jakie się czuje . I tak super jest mieć więcej kilogramów przed ciążą, przecież jesteś "z powrotem w formie" zasadniczo od razu!

Fani artystki są pod wrażeniem jej formy.

"Poród dobrze ci zrobił".
"Wyglądasz pięknie ".
"Macierzyństwo dodaje uroku i tym zdjęciem zdecydowanie to potwierdzasz "- czytamy wśród komentarzy.

Co sądzicie o najnowszym zdjęciu Ewy?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 marca 2020, 16:16

Nasze propozycje