Poprzedni artykuł: Znamy już Recenzentkę maja 2019! Następny artykuł: Ta kobieta zaliczyła dramatyczną wpadkę z samoopalaczem! Na jej widok...

Ewa Farna urodziła! Gwiazda zdradziła, jak się czuła pod koniec ciąży

Piosenkarka pochwaliła się nowo narodzonym synkiem. Ewa przyznała też, że pod koniec ciąży była z siebie dumna. Dlaczego?

Na ten moment długo czekaliśmy! Ewa Farna pochwaliła się się nowo narodzonym synkiem na Instagramie. I tak jak Izabella Janachowska, Ewa zwlekała z ogłoszeniem narodzin swojego dziecka. Internauci komentujący uroczą fotkę świeżo upieczonej mamy i Artusia, od razu zwrócili uwagę na gęstą czuprynę malucha. Jedna z fanek piosenkarki skomentowała wygląd Ewy pod koniec ciąży. A ona na ten komentarz odpowiedziała!

Zobacz także: Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Czeka nasz prawdziwy baby boom!

Jak Ewa Farna czuła się pod koniec ciąży?

Pod zdjęciem gwiazdy i jej maleńkiego synka pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wśród gratulacji i życzeń szczęścia, znalazł się też jeden dotyczący wyglądu Ewy pod koniec ciąży. Jedna z fanek piosenkarki napisała:

Widząc ostatnie zdjęcia z brzuszkiem, jakie dodałaś pomyślałam, brawo, w końcu ktoś nie wstydzi się pokazać, jak wygląda kobieta pod koniec ciąży (ja też miałam z tych większych i każdy już kilka miesięcy przed terminem mówił "o, niedługo pani rodzi" przez to jaki wizerunek "brzuszków" jest propagowany...). I faktycznie to był koniec ciąży.

Faktycznie, przez prawie cały czas trwania ciąży Ewy Farnej nikt nie miał wątpliwości, że gwiazda spodziewa się dziecka. Co ciekawe, piosenkarka przyznała się, że jej ciążowy wygląd ani trochę jej nie przeszkadzał.

Dziękuję bardzo, dla uzupełnienia informacji - to było zdjęcie sprzed 3 tygodni, ze starego koncertu... Pisałam tam, że to wspomnienia na trasę. ;-) - odpowiedziała fance Ewa. - I byłam mega dumna z tego, jak wyglądałam do końca. Nie ma się absolutnie czego wstydzić. ;-)

My zgadzamy się z fanką Ewy - duży brzuszek w ciąży, czy nawet "zdobyte" w trakcie jej trwania dodatkowe kilogramy nie powinny być dla żadnej przyszłej mamy powodem do wstydu. Każda kobieta inaczej przechodzi ciążę - są takie, które prawie nie przybierają na wadze i są aktywne do samego porodu, i takie, które wyglądem przypominają wyrzuconego na brzeg morza wieloryba. ;-) I każdej z tych przyszłych mam należy się wsparcie i komplementy, bo tworzenie nowego życia to ciężka praca.

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 czerwca 2019, 16:45

Nasze propozycje