Poprzedni artykuł: Prawie straciła wzrok przez... bukiet ślubny - wymarzona uroczystość z... Następny artykuł: 5 noworocznych postanowień, które uczynią z ciebie boginię seksu

Poznajecie kto to? Dzisiaj jej piosenki śpiewa cała Polska:)

Kobieta, , tagi: metamorfozy gwiazd, Ewa Farna
Jej piosenki królują na listach przebojów, wygrywa w rankingach na ulubioną gwiazdę. Ta słodka dziewczynka wyrosła na wielką gwiazdę!

Teraz to jedna z najbardziej popularnych wokalistek, którą uwielbiają tysiące fanów. Domyślacie się, kto jest na zdjęciu? Nie trzymamy was już w napięciu - to Ewa Farna:)

A to trochę starsza Ewa Farna. Już bardziej przypomina siebie?

Jak zmieniła się Ewa Farna?

Ewa Farna dała się poznać polskim fanom, jako skromna 15-latka z aparatem na zębach i niebywałym talentem wokalnym. Jej pierwsze piosenki "Cicho", "Sam na sam", "Tam, gdzie Ty" stały się hitami, które chyba każda z nas nieśmiało nuciła sobie w myślach. Szybko zawojowała polską scenę muzyczną.

Polecamy:Szukasz prezentu na Święta? Znamy najbardziej uniwersalne podarunki

Fani kochają ją nie tylko za piękny głos ale i za dystans do samej siebie. Gwiazda ciągle musi słuchać uwag na temat swojej wagi. Więcej - od lat musi się tłumaczyć podczas udzielania większości wywiadów, czy przytyła, czy też schudła. Farna otwarcie mówi, że czuje się dobrze w swoim cieleW jednej z rozmów wyznała, że ciśnienie, by była szczupła to "chora presja". Otwarcie powiedziała również, co myśli o nieustannie krytykujących jej ciało hejterach

(...) ja mam nadal do czynienia z taką chorą sytuacją, że ktoś przychodzi ze zdjęciem, na którym mam 16 lat i pyta: "Dlaczego już tak nie wyglądasz?". I co ja mam na to odpowiedzieć? "Bo miałam 16 lat i byłam dzieckiem"? Ludzie poznali mnie, gdy byłam małą dziewczynką, miałam 12 lat. (...) To w czeskiej prasie ukazała się wzmianka, że wyglądam jak dwie polskie ciężarówki - mówiła w wywiadzie dla tygodnika "Wysokie Obcasy" Ewa Farna.

Gwiazda przyznaje, że najważniejsze jest dla niej szczęście prywatne i kariera. I w obu dziedzinach ma same sukcesy:). We wrześniu Ewa Farna wzięła ślub, o czym sama poinformowała swoich fanów na Instagramie oraz Facebooku. A za kilkanaście dni zobaczymy ją na Sylwestrze Polsatu.

Ciekawe, czy małej Ewuni w szkolnej ławce już się marzyła taka kariera...:)

Zdjęcie: Screen z Instastories na Instagram.com/kiedysvsdzis; Ons.pl; Instagram.com/ewa_farna93

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/EwaFarnaTV

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:42

Zobacz także

Nasze propozycje