Poprzedni artykuł: Jak zmienił się asystent Pshemko z "Brzyduli"? Maciej Radel to niezły... Następny artykuł: Natalia Siwiec w ogniu krytyki przez sukienkę małej Mii: „ten strój sz...

Ewa Minge zrobiła wolumetrię żuchwy - "chomiczki zniknęły"

Kobieta,
,
, tagi: medycyna estetyczna, Ewa Minge
Ewa Minge opisała na Instagramie, jakie zabiegi wykonała w ostatnim czasie. Oprócz poprawy kondycji skóry i nici, zdecydowała się na poprawienie żuchwy. Widać efekty?

Gwiazdy nie ukrywają, że poprawiają urodę i korzystają z medycyny estetycznej. Ewa Minge, która jest projektantką mody i osobowością telewizyjną również przyznała się do poprawek. Na swoim Instagramie zamieściła obszerny opis zabiegów, jakie przeszła w jednej z warszawskich klinik. 

Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu. Była i w tym moja głupota - zaczęła na Instagramie Minge.

Na jakie zabiegi zdecydowała się Minge?

Zobacz także:Korekta nosa kwasem hialuronowym - jak wygląda zabieg?

Jak Ewa Minge poprawia twarz?

Ewa Minge skorzystała z usług specjalistów medycyny estetycznej, decydując się na odnowę twarzy i redukcję nadmiernej ilości skóry, ale i modelowanie jej kształtu poprzez wolumetrię żuchwy (przy użyciu kwasu hialuronowego) wraz z poprawianiem podbródka.

Dzisiaj dr Ania zajęła się moim konturem twarzy. Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć, dosłownie. Nadmiar, który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny, bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta, po usunięciu balona okazał się sporym problemem - przyznała na Instagramie.

Dla projektantki ważne było, by twarz nie wydawała się napuchnięta, co stanowiło dla niej w ostatnim czasie duży problem. Z użytkownikami podzieliła się listą wszystkich zabiegów, które wykonała, by jej twarzy wyglądała tak jak obecnie.

Wpierw odbudujemy kondycję organizmu, wpłynie to na skórę, która dostanie kopa od wewnątrz. Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi, jak mezoterapia, masaże limfatyczne i kilka innych (o których wkrótce opowiemy). Po doprowadzeniu skóry do elastyczności, wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy. I tak dzisiaj zupełnie bezboleśnie otrzymałam nową żuchwę i w komplecie konturowanie podbródka - czytamy w poście.

Jak przyznała Minge, choroba i wcześniej wykonane zabiegi spowodowały, że twarz była nabrzmiała i zyskiwała na objętości. Jak zaznaczyła w rozmowie z użytkowniczką, miała poważnie uszkodzoną wątrobę, a jej organizm nie produkuje białka. Projektantka miała też pozamykane kanały limfatyczne.

Słynne chomiczki zniknęły, a jak oceniły dziewczyny... żuchwa żyleta - napisała Minge.

Ewa Minge odpowiedziała również na zarzuty o nieprzyznawanie się do ingerencji w urodę w ostatnich latach. Wyjaśniła, że zmiany, jakich dokonuje w swoim ciele, a głównie twarzy rozpoczęły się rok temu. Decyzja o ich wykonaniu spowodowana była chęcią poprawy wyglądu, a co za tym idzie, samopoczucia i regeneracji po przebytych chorobach.

Od roku [przyp. red. robię] porządek z twarzą i zębami, gdyż chemia i leczenie raka pozostawia spustoszenie w organizmie - podsumowała.

Zobacz także:Jessica Mercedes przeszła operację szczęki - jak teraz wygląda?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 21:43

Nasze propozycje