Poprzedni artykuł: Okrutnie ukarała niewiernego męża. Do końca życia będzie miał kompromi... Następny artykuł: Oto nowy Mister Polski! Rzeczywiście taki przystojny?

Młodziutka gwiazda TVN urodziła! Ewa Niespodziana z "Top Model" została matką

Kobieta, , tagi: okazje
Ewa Niespodziana została matką! Młodziutka finalistka szóstej edycji programu "Top Model" urodziła syna.

Ale ten czas leci! Zanim na dobre przyzwyczailiśmy się do myśli, że Ewa Niespodziana jest w ciąży, ona zdążyła urodzić. Finalistka szóstej edycji programu "Top Model" pokazała na Instagramie swojego nowo narodzonego syna. Pomimo ataków internetowych hejterów zbulwersowanych wczesną ciążą modelki. Tymczasem 20-letnia Niespodziana spokojnie szykowała się do porodu. Syn Ewy i jej chłopaka Andrzeja Wrony - Wiktor - urodził się 8 stycznia.

Zobacz także: Te gwiazdy zostały matkami w 2018 roku. To dopiero baby boom!

Ewa Niespodziana została matką

Wiadomość, że modelka urodziła jej dość liczni followersi (172 tysiące!) przyjęli z radością. Pod opublikowanym na Instagramie pierwszym zdjęciem małego Wiktora w objęciach mamy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani gratulowali Ewie oraz zachwycali się imieniem i urodą jej syna.

Fot.: Instagram

Wśród setek wiadomości znalazły się jednak pojedyncze, których autorzy sugerowali, że Niespodziana jest za młoda na macierzyństwo, i którym przeszkadzał fakt, że opublikowała zdjęcie nowo narodzonego dziecka. Na szczęście internautów zachwyconych narodzinami syna modelki była przytłaczająca większość. I do ich życzeń oraz gratulacji my też się przyłączamy! :-)

Zobacz także: Te gwiazdy zostaną mamami w 2019 roku! Która urodzi pierwsza?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 kwietnia 2019, 10:09

Zobacz także

Nasze propozycje