Poprzedni artykuł: Smaszcz-Kurzajewska odpowiada na krytykę: "Proszę się nie przejmować m... Następny artykuł: Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała drugą suknię ślubną, ale to st...

Kolejna celebrytka pokazała cellulit. Internauci byli bezlitośni

Kobieta,
,
, tagi: cellulit, cellulit na pośladkach
Bohaterka "Warsaw Shore" spotkała się z ostrą krytyką na Instagramie. Nie pozostała dłużna hejterom.

W czasach ruchu "body positive" coraz więcej celebrytek przestaje wstydzić się drobnych niedoskonałości. Ze swojego cellulitu śmiała się np. Kasia Zielińska, nierówności na udzie pokazała też Edyta Pazura, choć w jej przypadku były one raczej wyimaginowane. Obecnie na Instagramie toczy się debata na temat skórki pomarańczowej celebrytki z "Warsaw Shore" - Eweliny Kubiak, znanej jako Ewel0na.

Ewelina z "Warsaw Shore" pokazała cellulit

Niesławny reality show o piciu wódki, bójkach i przypadkowym seksie wykreował kilkoro internetowych celebrytów i pozwolił aspirującym gwiazdom zarobić na spektakularne metamorfozy u chirurga. Tym bardziej internautów zaskakuje, że jego bohaterki nie wszystkie niedoskonałości zdążyły poprawić. Ofiarą internetowych trolli tym razem padła EwelOna, którą na Instagramie obserwuje już 235 tys. osób. Celebrytka serwuje im głównie reklamy kosmetyków i suplementów, ale tym razem podzieliła się zdjęciem z wakacji w Turcji.

Zdjęcie uzbierało ponad 200 komentarzy - takiego zaangażowania na swoim profilu Ewel0na nie widziała od dawna. Wszystko za sprawą widocznych na pupie dołeczków, które mogą być cellulitem albo... po prostu załamaniem światła.

Wygląda na to, że celebrytka nie spodziewała się złośliwych komentarzy o swojej wadze i cellulicie, bo reaguje na nie emocjonalnie, obrażając każdego, kto obraził ją. Większość komentarzy nie nadaje się do cytowania, ale potyczki słowne wyglądają mniej więcej tak:

Hejter: ale pomarszczona d*** hehehe i teraz rozumiem czemu tyle chemii w usta wpuściła

Ewel0na: cóż Twój ryj przypomina pozmarszczanega trąbę słonia [pisownia oryginalna]

Co ciekawe, pupę celebrytki w niewybrednych słowach krytykowali głównie mężczyźni. Z kolei większość fanek solidarnie stanęła w jej obronie:

Serio? Nie znam osoby która nie ma choć trochę celulitu sama mam, mimo, że jestem bardzo szczupła.

Wszyscy piszą, że mają dość wyretuszowanych i chudych panienek, a jak dziewczyna wrzuciła zdjęcie z fajną okrągłą pupką z ciupką cellulitu to nagle lecą chamskie tekst.

Ma zrobione usta- o Boże jak można, naturalność przede wszystkim Pokazuje naturalne ciało z CELULITEM o Boże weź to schowaj fuj Co z wami nie tak ludzie?

Rozumiecie, dlaczego dołeczek na pupie wciąż budzi takie emocje?

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 16:32

Nasze propozycje