Poprzedni artykuł: Szok! Książę Karol i księżna Camilla mają 52-letniego syna? Następny artykuł: Kiedyś był gwiazdą 'Big Brothera'. A jak obecnie wygląda Janusz Dzięci...

Ewelina Lisowska pokazała młodsze siostry! Podobne?

Aleksandra i Alicja, młodsze siostry Eweliny Lisowskiej, na pierwszy rzut oka nie są zbyt podobne do piosenkarki, ale wystarczy uważniej się przyjrzeć, żeby nie mieć cienia wątpliwości, że ta trójka jest spokrewniona. ;-)

Ewelina Lisowska pokazała światu swoje młodsze rodzeństwo! Na początku Aleksandra i Alicja nie wydawały nam się zbyt podobne do swojej znanej siostry, ale wystarczyło uważnie się przyjrzeć oraz odkopać stare fotki, żeby dostrzec charakterystyczne cechy występujące u każdej z sióstr. Te same drobne sylwetki, brwi, uśmiechy... Widać nawet zapowiedź znaczącej transformacji u najmłodszej z rodzeństwa Alicji. Dziewczyny, nawet gdyby chciały, nie mogłyby się siebie wyprzeć! ;-)

Zobacz także: Internauci komentują zdjęcia siostry Siwiec: "Zupełnie nowa twarz, robi się klonem Natalii"

Młodsze rodzeństwo Eweliny Lisowskiej

Lisowska ma dwie siostry i brata Krzyśka. Zazwyczaj rodzeństwo piosenkarki żyje własnym życiem z dala od show-biznesu. Ale Oli i Alicji zdarza się wpaść na koncert starszej siostry, a w 2015 roku Aleksandra aktywnie kibicowała Ewelinie podczas jej występu w "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio siostry gwiazdy odwiedziły ją w domu. A dzięki temu, że relacja z wizyty młodszego rodzeństwa została pokazana na Instagramie Eweliny, mogliśmy uważnie przyjrzeć się całej trójce i dostrzec niezauważalne na pierwszy rzut oka podobieństwo między siostrami.

18-letnia Aleksandra to blond wersja Eweliny. Tak jak swoja znana siostra, Ola jest drobna, ale bardzo kobieca. Siostry mają takie same nosy oraz podobny kształt ust i brwi. Obie też zmuszone były do noszenia aparatów na zębach. 

Fot.: Instagram/Instagram

Za to 12-letnia Alicja bardzo przypomina Ewelinę w czasach, kiedy piosenkarka miała 15 lat. Porównując zdjęcie Ali i archiwalną fotkę jej starszej siostry widzimy ten sam nieśmiały uśmiech i charakterystyczny nos.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Zobaczcie piękną siostrę Roberta Lewandowskiego! Jak to możliwe, że ją tak długo ukrywał?!

Na nas to nieoczywiste, ale jednak niewątpliwe podobieństwo sióstr Lisowskich robi wrażenie.

A wy co myślicie o Ali i Oli - podobne do Eweliny?

zdjęcia: ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 kwietnia 2019, 21:58

Zobacz także

Nasze propozycje