Poprzedni artykuł: Agnieszka Włodarczyk w końcu wypowiedziała się o ślubie byłego. Sprowo... Następny artykuł: Przez rok uprawiała seks KAŻDEGO dnia. Poprawiły się nie tylko jej rel...

Stany też mają swoją Edytę Górniak... Fergie zmasakrowała hymn USA na meczu NBA

Kobieta,
,
, tagi: wpadki gwiazd
O tej wpadce Fergie mówi cały świat. W komentarzach czytamy, że piosenkarka "sprofanowała hymn Stanów Zjednoczonych". Naprawdę było aż tak tragicznie?

Możliwość zaśpiewania hymnu narodowego, to ogromne wyróżnienie dla każdego wokalisty. Wydawać by się mogło, że gwiazda pokroju Fergie nie powinna stresować się publicznymi występami. Jednak podczas meczu gwiazd NBA coś poszło nie tak i kibice oraz zawodnicy... wyśmiali wokalistkę.

Próba wykonania hymnu Stanów Zjednoczonych okazała się zbyt trudna, bo gwiazda po prostu go zmasakrowała.

Fergie wyśmiana za wykonanie hymnu Stanów Zjednoczonych

Hymn Stanów Zjednoczonych jest chyba jednym z tych najbardziej rozpoznawalnych. Tradycyjna wersja "Gwiaździstego Sztandaru" została wzbogacona o...jazzowe akcenty. I może uszłoby to Fergie na sucho, gdyby nie fakt, że kilka razy zaliczyła zabawne wokalne potknięcia. Kibice bardzo szybko uznali wykonanie za profanację, a zawodnicy nie wytrzymali i po prostu wybuchnęli śmiechem.

Zobacz także: Kolorowe pasemka wracają! Stary/nowy trend znów pokochały gwiazdy, z Fergie na czele

Fergie udało się wywołać poruszenie wśród słuchaczy, ale raczej nie takie, jakiego się spodziewała. Spektakularną wpadkę natychmiast zaczęły komentować zagraniczne media, które również nie zostawiły na niej suchej nitki. Nagranie opublikowano oczywiście w sieci. Chyba nie musimy dodawać, że pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy? Fergie została skrytykowana między innymi za nieuszanowanie powagi hymnu.

Co tu dużo mówić - mleko się rozlało i Fergie musiała szybko reagować. Przełknęła porażkę i pokornie przeprosiła za to, co miało miejsce na meczu NBA. Powiedziała, że "jest artystką, która podejmuje ryzyko, ale jej interpretacja hymnu była najwyraźniej nietrafiona oraz w złym tonie". Dodała, że "kocha swój kraj i starała się, jak mogła, aby wyszło dobrze".

Zobacz także: 13-letnia króla social media - nie rusza się z domu bez makijażu i tipsów

Cała Ameryka śmieje się obecnie z Fergie, czego dowodem są memy wyrastające jak grzyby po deszczu. Nas najbardziej rozbawił chyba ten:

Przypomnijmy, że Fergie to nie jedyna gwiazda, która spotkała się z tak surową opinią na temat nietypowej interpretacji hymnu narodowego. Kubeł zimnej wody otrzymała również Edyta Górniak, która podczas Mundialu w 2002roku zaśpiewała swoją wersję "Mazurka Dąbrowskiego".

Zobacz także: Jaki kosmetyk Edyta Górniak ma zawsze w swojej torebce? Kosztuje tylko kilka złotych...

Tego wykonania żałuje prawdopodobnie do tej pory, bo dość często wspomina się o nim polskich mediach. Oczywiście nikt nie odmawia wokalistce ogromnego talentu, ale zabawa z hymnem niestety nie wyszła jej na dobre... A brzmiało to tak:

Zdjęcie główne: Screen z YouTube.com/MLCHighlights

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:56

Zobacz także

Nasze propozycje