Poprzedni artykuł: Simple Calendar - kalendarz, który odmieni życie każdej kobiety Następny artykuł: Karolina Szostak pokazała zdjęcie z mamą! Wyglądają jak siostry?

Już niebawem premiera filmu 'Na pokuszenie'

Kobieta, , tagi: film
Zastanawiasz się, na co wybrać się do kina? Coraz bardziej jesienna aura zdecydowanie temu sprzyja. Sprawdź, dlaczego warto obejrzeć film "Na pokuszenie".

Klimatyczny thriller Sofii Coppoli („Między słowami”, „Maria Antonina”) w gwiazdorskiej obsadzie: Nicole Kidman, Colin Farrell, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Emma Howard, Oona Laurence, Angourie Rice, Addison Riecke.

Uwodzicielska adaptacja powieści Thomasa Cullinana w reżyserii słynnej scenarzystki i reżyserki Sofii Coppoli. Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich.

Podczas 70. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes Sofia Coppola została wyróżniona nagrodą za najlepszą reżyserię. To pierwsza od 1961 roku nagroda w tej kategorii, która została przyznana kobiecie.

Zobaczcie zwiastun tego filmu: 

Kto z was wybiera się do kina?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 21:14

Zobacz także

Nasze propozycje