Poprzedni artykuł: Listek bazylii, jogurt naturalny, woda utleniona - jakie jeszcze sposo... Następny artykuł: Świętuj Dzień Matki z marką NeoNail! Ogłaszamy wyjątkowy konkurs!

Ten filmik na pewno wzruszy wszystkie mamy :)

Kobieta, , tagi: Dzień Matki, film
Jesteś mamą i myślisz, że miałaś koszmarny dzień? Zobacz, jak widzi go twoje dziecko! Ten filmik warto zbaczyć też razem ze swoją mamą :)

Na YouTube pojawił się materiał video pod tytułem "A Normal Day", który został stworzony z okazji Dnia Matki. W ciągu zaledwie 2 tygodni wyświetlono go ponad 3 miliony razy.

Polecamy:  Kiedy dziecko spało, matka... zrobiła mu makijaż! Reakcja internautów jest bezcenna

Dlaczego wszyscy wzruszają się filmem "A Normal Day"?

Na materiale widzimy codzienność z dwóch perspektyw - matki i dziecka. Kiedy mąż wraca do domu, pyta się żony, jak jej minął dzień. Kobieta odpowiada, że był on normalny. Na nagraniu pokazano, że wcale nie było łatwo, ponieważ matka musiała zrobić zakupy, a w sklepie dzieci wszystko interesowało, zrzucały rzeczy z półek, były marudne, musiała sobie poradzić z opieką, przewijaniem, a na dodatek jeszcze córka upuściła tort. 

Polecamy:  Dobra matka nie powinna mieć czasu dla siebie? Zobacz, za co skrytykowano Basię Kurdej-Szatan!

Jednak kiedy ojciec zapytał starszej córki, jak jej minął dzień, ta z entuzjazmem opowiada mu, że dzień był pełen wrażeń. Była z mamą na zakupach, mama ją tuliła, jadły razem zrzucony tort.

Matka, bohaterka filmu jest niezwykle wzruszona relacją córki... Czy wy także się wzruszycie? 

Polecamy:  Ta matka wygląda jak... dziewczyna swojego syna! Nie zgadniecie, jak ona to robi...

Foto: screen z YouTube

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 13:47

Zobacz także

Nasze propozycje