Poprzedni artykuł: 10 błędów przy nauce angielskiego. Przynajmniej cztery popełniasz na p... Następny artykuł: 5 najczęściej zadawanych pytań urodowych w 2016 roku. Znamy na nie odp...

10 filmów, na które czekamy w 2017 roku (i nie ma wśród nich pana Greya:)

Ryan Gosling czy Johnny Depp? Ostatni film Andrzeja Wajdy czy historia Michaliny Wisłockiej? Sprawdźcie,na jakie hity warto wybrać się do kina w 2017 r.

Do kina chodzicie przypadkowo, czy może każda z Waszych wizyt jest dobrze przemyślana? A może zdarza się jedno i drugie? W każdym razie warto wiedzieć, co nowego pojawi się na ekranach w 2017 roku. Wiele osób nie może się doczekać kolejnej ekranizacji losów Christiana i Anastasii, ale dzisiaj nie o tym chciałyśmy Wam opowiedzieć. Jeżeli jednak jesteście ciekawe trailera, to zobaczcie: Mamy cały zwiastun "Ciemniejszej strony Greya"!

Otóż w przyszłym roku będziemy mogli obejrzeć naprawdę ciekawe produkcje, które przypadną do gustu zarówno romantyczkom, jak również Paniom, które wolą nieco mocniejsze wrażenia. 

Nie zabraknie również niesamowitych efektów, których spodziewamy się szczególnie po filmie "Piękna i Bestia". Trzeba przyznać też, że z wielką ciekawością czekamy na polskie produkcje, w tym na ostatni film wyreżyserowany przez Andrzeja Wajdę. 

Zobaczcie w naszej galerii, na co warto w najbliższych miesiącach wybrać się do kina. 

Polecamy także:  Student filmówki pozwolił sobie ukraść telefon, żeby udowodnić... jak łatwo złapać złodzieja

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 22:23

Zobacz także

Nasze propozycje