Poprzedni artykuł: Przetestowane przez Wizaż: żelazko Philips PerfectCare Elite Silence Następny artykuł: Wizaz.pl w rękach użytkowników - słowo od nowej naczelnej

Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać

Kobieta, , tagi: higiena intymna, o.b., menstruacja
Dojrzewanie. Niby takie naturalne, nieuniknione, a jednak... często powoduje skrępowanie i generuje w naszych głowach mnóstwo pytań i wątpliwości. Prawda dziewczyny? Dlaczego tak się dzieje i jak oswoić ten temat?
Advertisement

ob nastolatki

Stawanie się kobietą to nie tylko pojawienie się cyklu menstruacyjnego, ale szereg zmian, które zachodzą w ciele i psychice młodej dziewczyny. Miesiączka to bardzo namacalny dowód tego  procesu, w którym zmianie ulega ciało, postrzeganie siebie oraz relacje z otoczeniem. Każdy z tych elementów dojrzewania jest bardzo ważny, ale jak to zwykle bywa w sytuacji zmiany, powoduje wątpliwości, niepewność, a niekiedy nawet wstyd i zażenowanie.

Dojrzewanie to wyzwanie, z którym warto się zmierzyć, żeby dobrze i pewnie czuć się we własnej skórze. Dlatego stworzyliśmy forum poświęcone tej tematyce, na które Was serdecznie zapraszamy. Zależy nam, żeby dziewczyny i młode kobiety nie obawiały się zmian, które są jak najbardziej naturalne i nie traciły nic z życia, tylko dlatego, że mają okres!

Od ponad 60 lat tampony o.b.® są ważną częścią życia milionów kobiet i symbolem pewności siebie. Gdyby nie tampony, nie mogłybyśmy pływać w „te” dni, a ulubiona obcisła sukienka musiałaby zostać w szafie. Nie tylko zapewniamy kobietom komfort, uczucie czystości i świeżości w czasie menstruacji, ale też chcemy dzielić się naszą wiedzą przybliżając zagadnienia związane z dojrzewaniem kolejnym pokoleniom młodych dziewczyn.

Nasze forum to miejsce, w którym w sposób dyskretny, ale co najważniejsze profesjonalny będziemy rozwiewać Wasze wątpliwości związane z pierwszą miesiączką, cyklem miesiączkowym, higieną intymną, aplikacją tamponów, wizytą u ginekologa czy objawami dojrzewania. Na Wasze pytania będą odpowiadali konsultanci marki o.b. Korzystając z naszego forum macie pewność, że Wasze problemy zostaną potraktowane poważnie i rzetelnie. Forum jest aktywne przez 7 dni w tygodniu, w dni powszednie odpowiedzi na pytania pojawią się w ciągu 24 godzin, w weekendy czas ten może się nieco wydłużyć.

A jeśli bardziej przemawia do Was obraz niż słowa, zapraszamy na naszego vloga Yes!tem kobietą na kanale YouTube. O blaskach i cieniach okresu dojrzewania, a przede wszystkim o tym, jak oswoić miesiączkę opowiada Ela, dziewczyna taka jak Wy, która zechciała podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami.

Zapraszamy do aktywnego udziału i zadawania pytań na forum.

Zapraszamy i pozdrawiamy!

Zespół o.b.®

 

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia

Zobacz także

Nasze propozycje