Poprzedni artykuł: Sensacja Pjongczang ma tylko 15 lat i 156 cm wzrostu. Musicie zobaczyć... Następny artykuł: Jessica Mercedes dwa tygodnie po operacji szczęki. Sama śmieje się ze...

Czesi też mają swoją żywą lalkę Barbie. Uwierzycie, że ma tylko 18 lat?

Gabriela Jirackova od 16. roku życia poddaje się operacjom plastycznym, a jej rodzice najwyraźniej na to pozwalają!

18-letnia Gabriela Jirackova mieszka w Pradze, a jej głównym celem stało się upodobnienie do Barbie. Brzmi znajomo? U nas głośno było o równie mocno zoperowanej polskiej Barbie - Anelli. Gabriela ma pewną "przewagę" nad Polką - swoją metamorfozę rozpoczęła w wieku 16 lat. Od tamtej pory dziewczyna przeszła m.in. operację powiększenia piersi, nie wspominając nawet o sukcesywnym powiększaniu ust.

Gabriela Jirackova - czeska lalka Barbie

Zapewne wiele z was zastanawia się, co o takim "celu w życiu" myślą jej rodzice i dlaczego jej na coś takiego pozwalają. W rozmowie z "Daily Mail", jej matka stwierdziła, że martwi się o zdrowie córki, ale prostu szanuje jej wybór. Dodaje, że dla niej zawsze będzie ładna i pragnie jej szczęścia. Co więcej, co miesiąc rodzice dają jej ok. 5 tys. złotych na "potrzebne" zabiegi, m.in. kosmetyki, powiększanie ust, manicure, przedłużanie włosów. Gabriela twierdzi, że dzięki temu czuje się bardziej seksowna.
W planach ma jeszcze m.in. usunięcie żeber, wszczepienie jeszcze większych implantów piersi (do tej pory powiększyła je sobie do rozmiaru G), wszczepienie implantów w pośladki.

Chęć upodobnienia się do Barbie nie wzięła się znikąd. Dziewczyna jest zafascynowana wyglądem celebrytek reklamujących się jako żywe lalki, a poza tym od dziecka była fanką Barbie i ma ich aż 300 sztuk!

Polecamy:  Oto 13-letnia(!) królowa social media... Bez tipsów i makijażu nie rusza się z domu

Codziennie spędzam trzy i pół godziny na przygotowaniach. Ten styl życia wcale nie jest łatwy. Utrzymywanie mojego wizerunku jest trudne we wszystkich jego aspektach, także pod względem finansowym, fizycznym i psychicznym. Czuję ogromną presję ze strony mediów, moich fanów oraz hejterów - od wszystkich - mówiła dla "Daily Mail".

Gabriela zaznacza też, że zawsze była zadowolona ze swojego wyglądu i nigdy nie cierpiała na niską samoocenę. Jej ingerencja w swój wygląd wynika z tego, że po prostu lubi sztuczne piękno.

Tak wyglądała w wieku 13 lat:

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Gabrieli, na których przypomina Barbie.

Ładniejsza od naszej Anelli?

źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 16:27

Zobacz także

Nasze propozycje